Ünlü Sanatçı Hasan Çoban, Gaziantep’in Krallarını Bir Araya Getirdi

Ünlü müzisyen Hasan Çoban, Gaziantep’in yerel ve ulusal sanatçılarını Yaptı Mahsup klip çalışmasında bir araya getirdi. Fıstıkları Tolu Vurdu, Mahsup, Antebinde Asması, Neney Neney gibi şarkıları ile adından söz ettiren Hasan Çoban, yeni klip çalışmasında Gaziantep’in ünlü sanatçıları ile stüdyoya girdi. Daha önce birçok şarkı klibi 3 milyonun üzerinden izlenen Çoban’ın yeni şarkısı ilgi odağı […]

 Ünlü Sanatçı Hasan Çoban, Gaziantep’in Krallarını Bir Araya Getirdi

05.05.2021 - 10:15

Güncelleme : 05.05.2021 - 10:15

Ünlü müzisyen Hasan Çoban, Gaziantep’in yerel ve ulusal sanatçılarını Yaptı Mahsup klip çalışmasında bir araya getirdi.

Fıstıkları Tolu Vurdu, Mahsup, Antebinde Asması, Neney Neney gibi şarkıları ile adından söz ettiren Hasan Çoban, yeni klip çalışmasında Gaziantep’in ünlü sanatçıları ile stüdyoya girdi. Daha önce birçok şarkı klibi 3 milyonun üzerinden izlenen Çoban’ın yeni şarkısı ilgi odağı oldu.

Kliplerini Gaziantep Rumkale’de çeken Hasan Çoban, klibinde barağın güçlü seslerini bir araya topladı. Gaziantep’in kültürel olarak tanıtımına da katkı da bulunan klip, 1 ay içerisinde 1 buçuk milyonun üzerinde izlendi.

Hasan Çoban Kimdir?

1987 yılında Gaziantep ilinde doğan Hasan Çoban, müziğin içinde olan bir aile ortamında dünyaya geldi. Ses sanatçısı olmasında en etkili faktörün usta müzisyen babası Fevzi Çoban olduğunu belirtir. Türküye olan sevdası ile bu yolda ilerleyen ses sanatçısı, şimdiye kadar pek çok şarkıyı dinleyicilerine sunmuştur. Müzik kariyerine başladığından beri toplamda 6 tane albüm ortaya koymuştur.

Hasan Çoban websitesi: https://hasancoban.com.tr/

Hasan Çoban Albümleri

Nerelere Gidem Ben

Mendilim Benek Benek

Yine Karlar Karlar Yağdı

Gel Alsana

Engin’e Ağıt

Potpori

Gaziantep’in Kralları

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın