Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Yükseliş Haber – Yukselishaber.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. “Bordo Bereliler 2: Afrin” filmindeki aksiyon sahneleri medya ile paylaşıldı

“Bordo Bereliler 2: Afrin” filmindeki aksiyon sahneleri medya ile paylaşıldı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
36 0

“Bordo Bereliler 1: Suriye” filmi ile iyi bir gişe başarısı yakalayan “Bordo Bereliler” filminin ikincisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Senaryo aşamasının ve ön çalışmalarının temmuz ayında tamamlanan, çekimlerine ise geçtiğimiz aralık ayında başlanan filmin merak konusu olan zorlu aksiyon sahneleri için oyuncular profesyonel eğitmenler ile çalıştılar.
Yönetmenliğini Erhan Baytimur’un, senaristliğini Coşkun Gündoğdu ile Ayça Baytimur’un, yapımcılığını ise Erdoğan Yaprak ile Ali Ertem’in (16 Yapım Medya), üstlendiği filmin aksiyon sahneleri basın ile paylaşıldı.

Özel Kuvvetlere bağlı bordo bereli askerlerin terör örgütlerine yönelik yaptıkları operasyonu konu alan ve Afrin’de başlayıp, Bursa İnegöl’de son bulan “Bordo Bereliler 2: Afrin” filmin çekimlerinde ise yüzde yüz yerli üretim silahlar kullanılıyor. MPT-76 (Milli Piyade Tüfeği), MPT-55 ve MPT55-K (Milli Piyade Tüfeği), T40R tek atım bombaatar (launcher), JMK BORA-12 (Tam Profesyonel uzun menzilli keskin nişancı tüfeği) 40 mm tamburali bombaatar ve Canik 55 gibi Türkiye üretimi silahların kullanıldığı filmin ekibi sıcak gündemi de takip ediyor.

Mart ayında vizyona girecek olan oyuncu kadrosunda ise Cenk Ertan, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Cavit Çetin Güner, Kübra Dilara Çelen, Çiğdem Batur, Emel Dede, Ozan Güler, Oğuz Yağcı, Balamir Emren, Ergun Kuyucu, Gencer Güvercin, Mehmet Dindar, Erol Yavan yer alıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir