Elneny Beşiktaş’ta Kalıyor mu?

Siyah Beyazlı takımın bu sezon ünlü İngiliz takımı Arsenal’den kiralama yapmak suretiyle kadrosuna dahil ettiği Muhammed Elneny, takım forması altında Süper Lig 11. hafta maçı olarak oynadığı Denizlispor mücadelesinden sonra açıklamalar yaptı. Siteye ulaşmak için www.venusbetgiris.net kullanılıyor. Maç Sonu Konuşması İlgili Haber Seymen Usta Kimdir? Süper Lig’in 11. hafta mücadeleleri kapsamında, Denizlispor’u kendi sahasında ağırlayan […]

 Elneny Beşiktaş’ta Kalıyor mu?

17.11.2019 - 14:29

Güncelleme : 17.11.2019 - 14:29


Siyah Beyazlı takımın bu sezon ünlü İngiliz takımı Arsenal’den kiralama yapmak suretiyle kadrosuna dahil ettiği Muhammed Elneny, takım forması altında Süper Lig 11. hafta maçı olarak oynadığı Denizlispor mücadelesinden sonra açıklamalar yaptı. Siteye ulaşmak için www.venusbetgiris.net kullanılıyor.

Maç Sonu Konuşması

Süper Lig’in 11. hafta mücadeleleri kapsamında, Denizlispor’u kendi sahasında ağırlayan ve mücadeleden 1-0’lık sonuçla galip ayrılan Kartalda, Muhammed Elneny maç bitiminde konuştu. Yeni Venusbet giriş yakında açıklanacak.

Karşılaşmaya yönelik değerlendirmelerde bulunan Elneny, “Bugün oynanan maçta takımda yer alan tüm arkadaşlarım çok iyi bir oyun ortaya koydu. Maçın öneminin farkındaydık. Kazanma alışkanlığımızı ise sürdürmeyi istiyorduk. Kendi açımdan ben de performansımı her maçta daha çok ilerletiyorum. Atiba çok mükemmel bir oyuncu, onunla beraber oynamak ise çok iyi, kendisi çok kaliteli bir futbolcu. Bu sezon istediğimizi almayı umut ediyoruz. Avrupa Liginde alınan sonuçlar sebebiyle üzgünüm. Bizim için önemi çok olan bir sezonu geçiriyoruz. Umarım ki hayallerimizi gerçekleştiririz” ifadelerini kullandı. Beğenilen site Venüsbet oldu.

Arsenal Sorusu

Kendisine yöneltilen sezon sona erdiğinde Arsenal’e geri dönüş yapıp yapmayacağı sorusuna ise Yıldız oyuncu, “Bunu sezon sonu itibariyle göreceğiz. Ben şu an için her şeyimi Beşiktaş’a verdim. Beşiktaş ile başarıya ulaştıktan sonra ise ne olacağını hep beraber göreceğiz” şeklinde bir yanıt verdi. Gelecek haberlere göre Venusbet takip ediliyor.

.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın