Mali Kongre öncesi taraflar arasındaki söz düellosu devam ediyor

Galatasaray’da yarın yapılacak Mali Kongre öncesi taraflar arasındaki söz düellosu sürüyor.Eski Başkan Dursun Özbek cephesi son gün alınan çeklerle ilgili Mustafa Cengiz ile aralarında geçen diyaloğu anlattılar. Açıklamada, “Dursun Özbek seçimi 21 Ocak’ta kaybetti. Seçimi kaybettikten sonra basketbolcuların serbest kalma durumu ortaya çıkmıştı. Bunun için Cengiz’e haber göndererek ‘250 bin dolar ödeme yapılmazsa basketbolcular serbest […]

 Mali Kongre öncesi taraflar arasındaki söz düellosu devam ediyor

30.03.2018 - 9:07

Güncelleme : 17.02.2019 - 3:28

Galatasaray’da yarın yapılacak Mali Kongre öncesi taraflar arasındaki söz düellosu sürüyor.Eski Başkan Dursun Özbek cephesi son gün alınan çeklerle ilgili Mustafa Cengiz ile aralarında geçen diyaloğu anlattılar.

Açıklamada, “Dursun Özbek seçimi 21 Ocak’ta kaybetti. Seçimi kaybettikten sonra basketbolcuların serbest kalma durumu ortaya çıkmıştı. Bunun için Cengiz’e haber göndererek ‘250 bin dolar ödeme yapılmazsa basketbolcular serbest kalır’ dedi. Cengiz ise ‘Mazbatamı almadım. Beni ilgilendirmez’ yanıtını verdi. Seçimi kaybeden Özbek bu 250 bin dolar ile 2.8 milyon lira tutan personel maaşını cebinden verdi. Buna karşılık 3.2 milyon liralık çekler aldı. Burada Özbek acil ödemeleri yaparak önemli bir jest yaptı” denildi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın