Türkmenistan’da tarihi gün!

Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhammedov ile ortak basın toplantısı düzenledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ticaret hacmini 5 milyar dolar hacme çıkarmakta kararlıyız” dedi. Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat’ta resmi törenle karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbangulu Berdimuhamedov ile baş başa görüştü. Daha sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov ile birlikte iki ülke arasındaki anlaşmaların imza […]

 Türkmenistan’da tarihi gün!

27.11.2021 - 13:45

Güncelleme : 27.11.2021 - 13:45

Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhammedov ile ortak basın toplantısı düzenledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ticaret hacmini 5 milyar dolar hacme çıkarmakta kararlıyız” dedi.

Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat’ta resmi törenle karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbangulu Berdimuhamedov ile baş başa görüştü. Daha sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov ile birlikte iki ülke arasındaki anlaşmaların imza törenine katıldı. İmza töreninin ardından ardından ili lider ortak basın toplantısı düzenledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın