Odessa Hümaniter Üniversitesi ve Dünyanızı Nasıl Değiştirir

Odessa Hümaniter Üniversitesi ve Dünyanızı Nasıl Değiştirir Odessa İnsani Üniversitesi 2002 yılında kurulmuştur ve Ukrayna’nın ilk özel üniversitesidir. Üniversite, güçlü bir topluluk oluşturmaya ve öğrencilerini desteklemeye verdiği önemle her zaman değişimin ve ilerlemenin itici gücü olmuştur. Üniversite uzun yıllardır Ukrayna’nın en iyi üniversitelerinden biri olarak kabul ediliyor, ancak dünya Odessa’nın ne yaptığını ancak son zamanlarda […]

 <strong>Odessa Hümaniter Üniversitesi ve Dünyanızı Nasıl Değiştirir</strong>

16.12.2022 - 9:58

Güncelleme : 16.12.2022 - 9:58

Odessa Hümaniter Üniversitesi ve Dünyanızı Nasıl Değiştirir

Odessa İnsani Üniversitesi 2002 yılında kurulmuştur ve Ukrayna’nın ilk özel üniversitesidir. Üniversite, güçlü bir topluluk oluşturmaya ve öğrencilerini desteklemeye verdiği önemle her zaman değişimin ve ilerlemenin itici gücü olmuştur.

Üniversite uzun yıllardır Ukrayna’nın en iyi üniversitelerinden biri olarak kabul ediliyor, ancak dünya Odessa’nın ne yaptığını ancak son zamanlarda fark etmeye başladı. Son yıllarda Odessa, işletme ve ekonomi eğitimi için Avrupa’nın önde gelen üniversitelerinden biri haline geldi, ancak aynı zamanda hukuk, gazetecilik ve diğer alanlara odaklanan programları da var.

Odessa Hümaniter Üniversitesi nedir?

Odessa Hümaniter Üniversitesi, Ukrayna’nın Odessa şehrinde bulunan özel bir üniversitedir.  Odessa Hümaniter Üniversitesi fiyatları konusunda epey uygun bir üniversitedir.

Üniversite 2002 yılında kurulmuştur ve Ukrayna’daki ilk özel yükseköğretim kurumudur.

Okul lisans, yüksek lisans ve yüksek lisans dereceleri sunmaktadır.

Üniversitede eğitim dili İngilizce’dir.

Kampüste 10.000’den fazla öğrenciye ve çevrimiçi olarak 100.000’den fazla öğrenciye sahip bir öğrenci kitlesine sahiptir.

Neden Odessa Hümaniter Üniversitesinde Eğitim?

Odessa Hümaniter Üniversitesi bölümleri, Ukrayna’da insani bilimlerde çok çeşitli programlar sunan tek üniversitedir.

OUHU, Ukrayna’da Birleşmiş Milletler tarafından BM Kalkınma Ortağı olarak tanınan ilk ve tek üniversitedir.

OUHU, Uluslararası İşbirliğine Olağanüstü Katkı için BM-UNESCO Ödülü’ne layık görüldü.

OUHU, Uluslararası Üniversiteler Birliği (IAU) ve Avrupa Üniversiteler Birliği’nden (EUA) aldığı uluslararası akreditasyona sahip Ukrayna’daki birkaç üniversiteden biridir.

Odessa Hümaniter Okumanın Faydaları Nelerdir?

Odessa’da insani okumanın faydaları, insanların edebiyat ve dünya ile bağlantı kurması için bir yol sağlamasıdır. Ayrıca dünya ve başka yerlerde neler olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olur.

İnsani okuma, insanların dünyayı öğrenmesi için harika bir yoldur. İnsanların edebiyatla ve dünyayla bağlantı kurmasını sağlar. Ayrıca dünya ve başka yerlerde neler olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olur.

Odessa Hümaniter Lisans Programlarına Nasıl Başvurulur?

Odessa İnsani Yardım Lisans Programlarına başvuru süreci, pek çok adımı içeren titiz bir süreçtir. Değerlendirmeye alınabilmeleri için öğrencilerin öncelikle çevrimiçi başvuru formunu doldurmaları gerekir.

Kabul komitesi daha sonra başvuruları inceleyecek ve görüşme için öğrencileri seçecektir. Bu aşamada başarılı olurlarsa, istedikleri programa kabul edilmeden önce çalıştaylara ve grup tartışmalarına katılmak zorunda kalacakları bir seçim gününe davet edilecekler.

Odessa İnsani Yardım Lisans Programlarına başvurmak için adayların öncelikle adlarını, e-posta adreslerini ve iletişim numaralarını içeren çevrimiçi bir formu doldurup göndermeleri gerekmektedir. Ayrıca özgeçmişlerini veya özgeçmişlerini ve programa neden katılmak istediklerine dair kişisel bir beyan yüklemeleri gerekir.

Daha fazlası için eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı : istiklal Caddesi No: 49 (Mavi Han) Kat:5 Taksim / İstanbul telefon : 0212 709 8 709

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın