Gaziantep’te CHP’li başkanlara yoğun ilgi

250’ye yakın CHP’li belediye başkanının katılımıyla gerçekleşen ve üç gün sürecek Belediye Başkanları Çalıştayı’nın ilk gününde başkan ve CHP’li kurmaylar büyük ilgi gördü. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu aşırı izdiham nedeniyle esnaf ziyaretini yarıda keserek halkı otobüsten selamladı. CHP lideri Kılıçdaroğlu da akşam saatlerinde kente geldi. Kentin değişik semt ve ilçelerinde halkla bir araya […]

 Gaziantep’te CHP’li başkanlara yoğun ilgi

18.06.2021 - 19:18

Güncelleme : 18.06.2021 - 19:18

250’ye yakın CHP’li belediye başkanının katılımıyla gerçekleşen ve üç gün sürecek Belediye Başkanları Çalıştayı’nın ilk gününde başkan ve CHP’li kurmaylar büyük ilgi gördü. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu aşırı izdiham nedeniyle esnaf ziyaretini yarıda keserek halkı otobüsten selamladı. CHP lideri Kılıçdaroğlu da akşam saatlerinde kente geldi.

Kentin değişik semt ve ilçelerinde halkla bir araya gelen CHP genel başkan yardımcıları, milletvekillerinin yanı sıra belediye başkanları esnaf ziyaretleri de gerçekleştirdi.

Gaziantepli yurttaşlar CHP’li başkanlara ekonomik sorunlarını anlatıp, fotoğraf çektirdi. Program kapsamında Gaziler Caddesi’nde esnafla görüşmeye giden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yolu, çarşı girişindeki izdiham nedeniyle durdu. Ancak iki iş yerini gezebilen İmamoğlu’na yoğun ilgi gösterildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın