Aşçı Elbisesi Fiyatları

Aşçı elbisesi fiyatları aşçı elbiseleri konusunda en merak edilen hususlardan biridir. Aşçı elbisesi fiyatları, aşçı elbisesinin kumaşına ve aşçı elbisesinin kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle aşçı elbisesi satın almadan önce aşçı elbisesi konusunda bilgi sahibi olmak ve biraz araştırma yapmak gerekir.  Tüm aşçı kıyafeti modellerini görmek için tıklayın. Aşçı elbiseleri en sık tercih edilen […]

 Aşçı Elbisesi Fiyatları

14.06.2021 - 15:01

Güncelleme : 14.06.2021 - 15:01

Aşçı elbisesi fiyatları aşçı elbiseleri konusunda en merak edilen hususlardan biridir. Aşçı elbisesi fiyatları, aşçı elbisesinin kumaşına ve aşçı elbisesinin kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle aşçı elbisesi satın almadan önce aşçı elbisesi konusunda bilgi sahibi olmak ve biraz araştırma yapmak gerekir.  Tüm aşçı kıyafeti modellerini görmek için tıklayın.

aşçı kıyafeti modelleri, aşçı ceketi modelleri, aşçı ceketi fiyatları, aşçı kıyafeti fiyatları, aşçı ceketleri, aşçı üniforması, modern aşçı ceketi

Aşçı elbiseleri en sık tercih edilen iş üniformaları arasında yer alır. Bu nedenle aşçı elbisesi satın alırken bazı hususlara dikkat etmek gerekmektedir. Aşçı elbisesi, fonksiyonel ve işlevsel bir giysi olduğu için aşçı elbisesi fiyatları da aşçı elbisesinin kalitesine göre değişmektedir.

Bu yazımızda aşçı elbisesinin fiyatlarını belirleyen unsurlara, aşçı elbisesi fiyatlarına ve online aşçı elbisesi siparişine değineceğiz.

Aşçı Elbisesinin Fiyatlarını Belirleyen 5 Unsur

Profesyonel mutfakların vazgeçilmezlerinden biri olan aşçı elbiselerini satın almadan önce bilgi sahibi olmak önemlidir. Aşçı elbiseleri fonksiyonel iş kıyafetlerindendir. Bu nedenle aşçı elbiselerinde bulunması gereken bazı özellikler vardır. Bu özelliklere dikkat edildiği takdirde aşçı elbiseleri daha uzun ömürlü ve daha dayanıklı olur.

Aşçı elbisesinin fiyatlarını belirleyen unsurlar ve aşçı elbisesinde bulunması gereken en önemli 5 özellik ise şunlardır:

  1. Birinci Sınıf Polyviscon Kumaş:Aşçı elbisesi denilince aklan gelen ilk şey aşçı elbisesinin kumaş yapısıdır. Aşçı elbiselerinden kumaş yapısı ve kumaş türü çok önemlidir. Bu nedenle aşçı elbisesi satın almadan önce aşçı elbisesinin kumaş yapısına dikkat etmek gerekir. Ayrıca aşçı elbisesinin kumaş yapısı aşçı elbisesinin fiyatlarını belirleyen ana unsurdur. Aşçı elbiseleri için en uygun kumaş türü ise birinci sınıf polyviscon kumaşlardır. Bu nedenle aşçı elbisesi satın alırken bu hususa dikkat etmek gerekmektedir.
  2. Nakışlı Modeller:Aşçı elbisesi fiyatları üzerinde belirleyici olan bir diğer unsur ise aşçı elbisesinin baskılı ya da nakışlı olup olmadığıdır. Aşçı elbiseleri her gün dezenfekte edilmesi gereken üniformalar olduğundan dolayı nakışlı modeller daha uzun süreli kullanımlar için daha uygundur. Bu nedenle aşçı elbisesi satın alırken nakışlı aşçı elbisesi modellerini satın almanızı öneririz. Fakat unutulmamalıdır ki, nakışlı işlenmiş isimli aşçı elbiseleri daha kaliteli ve daha uzun ömürlü olduğundan ötürü aşçı elbisesi fiyatları üzerinde belirleyici bir unsurdur.
  3. Göğüs Bölümünden 4 Katlı Tasarım:Aşçı elbiselerinin fonksiyonel ve işlevsel bir iş üniforması olduğuna değinmiştik. Mutfaktaki kazalardan aşçıları korumak amacıyla aşçı elbisesinin en önemli parçası olan aşçı ceketi göğüs bölümünden 4 katlı olacak şekilde tasarlanmalıdır. Bu da aşçı elbisesi fiyatları üzerinde belirleyici bir unsur olarak karşımıza çıkar.
  4. Terletmeyen ve Leke Tutmayan Kumaş Yapısı: Profesyonel mutfaklarda giyilen aşçı elbiselerinin terletmeyen ve leke tutmayan kumaşlardan üretilmesi çok önemli bir husustur. Aksi halde aşçılar kalitesiz kumaşlardan üretilen aşçı elbiselerinde konforlu bir şekilde çalışamaz. Bu nedenle aşçı elbisesi satın alırken aşçı elbisesinin kaliteli kumaşlardan üretilmesi, terletmeyen ve leke tutmayan bir yapıda olması gerekmektedir. Bu da aşçı elbisesi fiyatları üzerinde belirleyici bir unsurdur.
  5. Uzun Kollu Tasarım: Profesyonel mutfaklarda aşçı elbisesinin uzun kollu olan modelleri tercih edilmelidir. Hem mutfak hijyeni açısından hem de aşçıların güvenliği için elzem olan bu husus da aşçı elbisesi fiyatları üzerinde belirleyici bir unsur olarak karşımıza çıkar.
  • Aşçı Elbisesi Fiyatları

Aşçı elbisesi fiyatlarının aşçı elbisesinin kalitesine ve kumaş yapısına bağlı olarak değiştiğine değinmiştik. Bu nedenle aşçı elbisesi satın alırken sizin beklentileriniz ve aşçı elbisesinde aradığınız özellikler aşçı elbisesi fiyatları üzerinde belirleyici rol oynamaktadır.

Eğer kaliteli kumaşlardan üretilen bir aşçı elbisesi satın almak istiyorsanız bütçenizi 300 TL ve 180 TL arasında ayarlamanız gerekmektedir. Web sitemizde yer alan aşçı elbisesi modellerini ve aşçı elbisesi fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Online Aşçı Elbisesi Siparişi

Web sitemiz siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en uygun fiyatlı aşçı elbiselerini sunmaktadır. Kaliteli kumaşlardan üretilen aşçı elbiselerini uygun fiyatlardan sunan web sitemizin çalışma prensibi müşteri memnuniyeti esasına dayanır.

Aynı gün teslimat seçenekleri, güvenli ödeme adımları ve ücretsiz kargo fırsatlarıyla siz de aşçı elbisesi siparişinizi online olarak web sitemiz üzerinden verebilirsiniz. Birbirinden şık ve birbirinden kaliteli tasarımlara sahip aşçı elbiseleri için siz de hemen şimdi web sitemizi ziyaret edin ve online aşçı elbisesi siparişinizi güvenli ve kolay bir şekilde oluşturun.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın