Fransa’nın Sağlık Bakanı açıkladı: Pfizer/BioNTech aşısına karşı kirli kampanya

Bütün dünyanın savaş açtığı corona virüsü salgınına karşı Uğur Şahin ve Özlem Türeci’nin Almanya’da kurduğu biyoteknoloji şirketi BioNTech ile Pfizer’ın geliştirdiği corona virüsü aşısına karşı Fransa’da gizli bir “çamur atma” kampanyası düzenlendiği ortaya çıktı. Fransa Sağlık Bakanı Olivier Veran, BFM-TV’ye çıkarak bazı açıklamalarda bulundu. Veran, sosyal medyada bazı “influencer”lara e-posta gönderildiğini tespit ettiklerini ve bu […]

 Fransa’nın Sağlık Bakanı açıkladı: Pfizer/BioNTech aşısına karşı kirli kampanya

25.05.2021 - 20:28

Güncelleme : 25.05.2021 - 20:28

Bütün dünyanın savaş açtığı corona virüsü salgınına karşı Uğur Şahin ve Özlem Türeci’nin Almanya’da kurduğu biyoteknoloji şirketi BioNTech ile Pfizer’ın geliştirdiği corona virüsü aşısına karşı Fransa’da gizli bir “çamur atma” kampanyası düzenlendiği ortaya çıktı.

Fransa Sağlık Bakanı Olivier Veran, BFM-TV’ye çıkarak bazı açıklamalarda bulundu. Veran, sosyal medyada bazı “influencer”lara e-posta gönderildiğini tespit ettiklerini ve bu e-postalarda ünlü kişilere “Para karşılığında YouTube’da aşıyı kötüleyen videolar yayınlayın” teklifinin geldiğini duyurdu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın