Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Yükseliş Haber – Yukselishaber.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Yaşam
 4. »
 5. Scada Yazılımı Satış Şirketi

Scada Yazılımı Satış Şirketi

admin admin - - 3 dk okuma süresi
42 0

Scada yazılımı satış şirketi arıyorsanız hoş geldiniz. Fornax şirketi çalışmalarında güncel teknolojiyi takip etmekle birlikte şirketinin çalışma kollarından biri olan yazılım alanında da pek çok programlama yapmaktadır. Bu yazılım programlarının içerisinde en çok dikkat çekeni ve müşteriler tarafından talep edilenleri ise SCADA ve MES yazılımlarıdır.

Fornax Scada

Scada yazılımları günümüzde çok sayıda kişi tarafından ihtiyaç duyulan bir konudur. Bu yazılımlar, çok sayıda faydayı bir arada sağlamaktadır. Bu yüzden çok sayıda şirkete son derece cazip gelmektedir. Öncelikle SCADA yazılımları üzerinden tanıtım yapacak olursak:

Fornax Mühendislik ve Yazılım şirketi, bilgi işlem dünyasında veri toplama ve veri kontrolü yapmak için SCADA yazılımlarını geliştirmiştir. Fornax ayrıca endüstriyel fırın, ısıl işlem fırını gibi konulara yönelik çözümler de sunmaktadır. Daha çok endüstriyel çalışmaların (Mühendislik alanı sonucunda tasarlanan makineler gibi) veri işlemlerinde kullanılan SCADA yazılımlarının kullanım çalışmalarının basamakları da şu şekildedir. 

 • İlk olarak endüstriyel çalışmalarda kullanılacak yazılımın yerel ve uzak mesafesindeki kontrollerinin yapılması gerekir.
 • Tam olarak ne zaman kullanılacağı yani işlem yapacağı gerçek zamanda verilerin izlenilmesi, bir araya toplanılması ve de işleme geçirilmesi önemlidir.
 • İnsan ve makine ara yüzü olarak bilinen HMI yazılımı ile kullanılacağı alandaki vanalarla, pompalarla, sensorlarla ve varsa diğer ekipmanlarla etkileşimi kurulmalıdır.
 • Tüm bu işlemlerden sonra SCADA yazılımı çalıştığı bir günün dosyasını kaydeder.

Scada Yazılımı Satış Şirketi

Scada yazılımı satış şirketi denildiğinde akla gelen en iyi şirketlerden bir tanesi Fornax şirketidir. SCADA yazılımları çalışmalarından topladığı verilerle günlük veri analizlerinin sonuçlarını sunar.  Diğer yandan endüstriyel kuruluşlarda, kamu ve özel sektörlerde kullanıldığı gibi:

 • Enerji
 • Gıda
 • İmalat
 • Taşımacılık
 • Geri Dönüşüm
 • Su ve Atık Su
 • Gaz ve yağ vb gibi sektörlerde de kullanılır.

Fornax yani Fornaxsoftware.com, hizmet sunduğu alanlarda en iyi firmalardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Firma hakkında detaylı bilgiler için internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede daha kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Scada yazılımı satış şirketi olan FORNAX ‘ın sizlere en iyi şekilde yardımcı olacağını düşünüyoruz. Detaylar bir tık uzağınızda sizleri bekliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir