Damla Yaman Epilasyonda Sancaktepe’nin Yeni Adresi

Damla Yaman Epilasyonda Sancaktepe’nin Yeni Adresi Epilasyon, lazer ışınları yardımı ile kıl köklerinin yakılması ve istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesi işlemidir. Bu işlem sırasında kıl köklerini besleyen kılcal damarlar işlevsiz hale getirilir ve kılın dökülmesi, bir daha da çıkmaması sağlanır. Uzun yıllardır dünya genelinde güvenli bir şekilde uygulanan lazer epilasyon işlemleri, günümüzde farklı cilt […]

 Damla Yaman Epilasyonda Sancaktepe’nin Yeni Adresi

10.09.2022 - 8:30

Güncelleme : 10.09.2022 - 8:30

Damla Yaman Epilasyonda Sancaktepe’nin Yeni Adresi

Epilasyon, lazer ışınları yardımı ile kıl köklerinin yakılması ve istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesi işlemidir. Bu işlem sırasında kıl köklerini besleyen kılcal damarlar işlevsiz hale getirilir ve kılın dökülmesi, bir daha da çıkmaması sağlanır. Uzun yıllardır dünya genelinde güvenli bir şekilde uygulanan lazer epilasyon işlemleri, günümüzde farklı cilt ve kıl yapılarına uygun olacak şekilde tasarlanmış birçok makine çeşidine sahiptir. Bu işlem steril bir ortamda uzmanlar tarafından gerçekleştirilmelidir.

Damla Yaman EstetikMerkeziSancaktepe epilasyon uygulamalarında uzman kadrosu ile sunduğu hizmette müşteri memnuniyetine büyük bir önem veriyor. Günümüz teknolojisinin sunduğu imkanlarla epilasyon cihazları farklı dalga boylarına sahiptir. Bu lazer epilasyon cihazları, dalga boylarıyla kıl köklerini hedef alıyor. Böylece istenmeyen tüylere karşı sağlıklı, güvenli, konforlu ve kesin çözüm sunuyor.

Epilasyon Nasıl Uygulanır?

Epilasyon yaptırmaya karar veren birçok kişi uygulamanın nasıl yapıldığını araştırıyor. Sancaktepe epilasyon ihtiyaçlarınız için Damla Yaman Estetik, uzman kadrosu ile tüm sorularınıza yanıt veriyor. Lazer epilasyon tüm vücutta göz çevresi hariç uygulanabilen bir işlemdir. Epilasyon yaptırmaya karar vermeden önce bilmeniz gereken bazı önemli noktalar var. Vücudunuzda bulunan kılların hepsi aynı renge, kalınlığa ve yapıya sahip değil. Ayrıca derinizin rengi de vücudunuzun her noktasında aynı değildir.

Bu nedenle lazer epilasyon öncelikle bir uzman tarafından vücudunuzla ilgili bir değerlendirme yapıldıktan sonra hangi lazer türüne uygun olduğuna karar verilmesi gerekir. Epilasyon sırasında uygulamanın doğru bölgeye, doğru epilasyon cihazıyla yapılması, en önemli iki husustur. Uygun olan doz, alanında uzman bir dermatolog gözetiminde gerçekleştirilir. Bu nedenle gelişkin teknolojiye sahip, yüksek donanımlı Sancaktepe epilasyon çalışmalarında en önemli isimlerden biri olan Damla Yaman Estetik uzman ve cihazlarından destek almalısınız.

Uzman yaptığı değerlendirme sonucunda kişinin kıl ve cilt tipine en uygun epilasyon cihazını belirler. Ayrıca seans sayısı ve seans aralığını da uzman karar verir. Uygulama yapılacak kişinin cilt ve kıl tipine uygun olacak şekilde ilk seanslarda farklı bir lazer epilasyon cihazı ile çalışan uzman, sürecin sonlarına doğru daha farklı bir lazer epilasyon cihazını da tercih edebilir. Sancaktepe epilasyon işlemlerinizde güvenli epilasyonun adresi Damla Yaman Estetik Merkezi ile iletişime geçmelisiniz.

0545 434 46 00 Ataşehir

0545 335 46 00 Sancaktepe

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın