Sevilen Yazarın İkinci Eseri, “KASATURA” Piyasaya Sürüldü!

Sevilen Yazarın İkinci Eseri, “KASATURA” Piyasaya Sürüldü! “Sevdim Komutanım” adlı ilk kitabıyla tanınan Meltem Duygu, temmuz ayı başında ikinci kitabı KASATURA‘yı okurlarıyla buluşturdu. Yazarın muhteşem kalemiyle konu aldığı kitaplar her yaştan okurun beğenisini kazanıyor. Sevdim Komutanım kitabı askerî bir romandı ve çok sayıda satış elde etti. Yazar, bu başarısının ardından üretmeye devam etti ve yeni […]

 Sevilen Yazarın İkinci Eseri, “KASATURA” Piyasaya Sürüldü!

23.07.2022 - 21:49

Güncelleme : 23.07.2022 - 21:49

Sevilen Yazarın İkinci Eseri, “KASATURA” Piyasaya Sürüldü!

“Sevdim Komutanım” adlı ilk kitabıyla tanınan Meltem Duygu, temmuz ayı başında ikinci kitabı KASATURA‘yı okurlarıyla buluşturdu. Yazarın muhteşem kalemiyle konu aldığı kitaplar her yaştan okurun beğenisini kazanıyor.

Sevdim Komutanım kitabı askerî bir romandı ve çok sayıda satış elde etti. Yazar, bu başarısının ardından üretmeye devam etti ve yeni kitabını piyasaya sürdü.

Okuyuculardan Yorumlar:

Kasatura polisiye bir roman ama aşk ve dram da çok güzel kaleme alınmış. Okurken elimden bırakamadım diyeceğiniz tarzda bir kitap açıkçası.

Sürükleyici bir eser. Keşke hafızam silinse de yeniden okusam.

Yazarın betimlemeleri çok hoşuma gidiyor ve ikinci eserini de keyifle okudum.

Yazar, kapak arkasında:

“Hayatı affetmeye çalışıyorum. Yaşadıklarımın ağırlığı altında ezilmişken nasıl ayağa kalkılır, yaşanmamış sayılır… çıkış arıyorum. Öyle büyük bir yorgunluk hemencecik yok sayılmıyor…”

demiş ve devam etmiş. Kelimeleri dans ettiren bir kalem var karşınızda. Yazarımızı güzel kaleminden dolayı kutluyoruz.

Meltem Duygu’nun son kitabı KASATURA ’yı buradan satın alabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın