Erdoğan’dan ‘Soylu ve Yıldırım’ açıklaması.. Son Dakika

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasında ayrıca yaptığı gaflar da dikkat çekti. Önce İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e “Bay Meral” diye seslenen Erdoğan, ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na “Bayan Kemal” diye seslendi… İlgili Haber Rusya’da Nasıl Tıp Okuyabilirim? Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle: “İÇİŞLERİ BAKANI’MIZIN YANINDAYIZ” * […]

 Erdoğan’dan ‘Soylu ve Yıldırım’ açıklaması.. Son Dakika

26.05.2021 - 16:40

Güncelleme : 26.05.2021 - 16:40

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasında ayrıca yaptığı gaflar da dikkat çekti.

Önce İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e “Bay Meral” diye seslenen Erdoğan, ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na “Bayan Kemal” diye seslendi…

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:

“İÇİŞLERİ BAKANI’MIZIN YANINDAYIZ”

* İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’yu hedef alan saldırıların gerisinde, ülkemizde sağlanan huzur ve güven ikliminden duyulan rahatsız olduğunu biliyoruz. Terör örgütleri gibi, suç örgütleriyle mücadelesinde de İçişleri Bakanımızın yanındayız.

* Hedefin İçişleri Bakanımız değil büyük ve güçlü Türkiye’nin inşası gayretleri olduğunu anlamak için kullanılan araçlara ve onları kullananların siluetlerine bakmak yeterlidir.

* Ülkemizde yıllarca bakanlık, başbakanlık ve Meclis Başkanlığı yapmış, partimizin genel başkanlığını yürütmüş Binali Yıldırım arkadaşımızın da oğlu üzerinden hedefe alınması, asıl niyeti gösteren bir başka işarettir.

* Şimdiye kadar nasıl şahsımız, partimiz ve çalışma arkadaşlarımız üzerinden ülkemize yönelik hiçbir saldırıya eyvallah etmediysek, bu tezgahı da bozacağız.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın