Triko Yaka Çekim İpi

Kaliteli ve sağlam yapıları ile ön plana çıkan triko yaka çekim ipleri, farklı denye değerleri ve yüksek mukavemet özellikleri sayesinde birçok sektörde efektif bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan ürünlerdir. Yaka üreticileri ve triko örgücülerin tercih ettiği başlıca tekstil ürünlerinden bir tanesi olan triko yaka çekim ipleri, kanserojen hiçbir madde içermediği için insan sağlığına herhangi bir […]

 Triko Yaka Çekim İpi

24.06.2020 - 9:42

Güncelleme : 24.06.2020 - 9:42

Kaliteli ve sağlam yapıları ile ön plana çıkan triko yaka çekim ipleri, farklı denye değerleri ve yüksek mukavemet özellikleri sayesinde birçok sektörde efektif bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan ürünlerdir.

Yaka üreticileri ve triko örgücülerin tercih ettiği başlıca tekstil ürünlerinden bir tanesi olan triko yaka çekim ipleri, kanserojen hiçbir madde içermediği için insan sağlığına herhangi bir zarar vermeyen ürünlerdir. Yaka söküm ipi, yaka çekim ipi ve triko yaka ipi olmak üzere farklı şekillerde adlandırılan bu iplik modeli, kaliteli ve kullanışlı yapıları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Beyaz renk seçeneğiyle birçok tekstil ürününün üretiminde tercih edilen triko yaka söküm ipleri, 50 yılın tecrübesiyle gerekli ar-ge çalışmaları yapıldıktan sonra Pegasus İplik tarafından sektöre sunulmaktadır. Hijyenik ortamda uzman çalışanlar tarafından üretimi yapılan yaka çekim ipleri, stoktan hızlı teslimatla tedarik edilmektedir.

Sağlam yapıları sayesinde kaliteli ürünler imal etmenin kapılarını açan triko yaka çekim ipleri hakkında detaylı bilgi için Pegasus İplik sayfalarını ziyaret edebilir, bu iplik modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın