Zorlu Erkek Basketbol Takımı’nda İkinci Maç Heyecanı

Zorlu Holding, çalışanlarının sportif alanlardaki faaliyetlerini desteklemeye devam ediyor. Holding’in Kurumsal Basketbol Ligi’ndeki temsilcisi Zorlu Erkek Basketbol Takımı, 2. etap maçlarındaki 2. karşılaşmasına pazar günü çıkıyor. Zorlu Holding, çalışanlarının sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlardaki faaliyetlerine desteğini sürdürüyor. Bu kapsamda kurulan Sağlıklı Yaşam ve Spor Kulübü’nün çalışmaları çerçevesinde çalışanlar Grup içerisindeki sportif aktivitelerin yanı sıra […]

 Zorlu Erkek Basketbol Takımı’nda İkinci Maç Heyecanı

10.02.2018 - 22:35

Güncelleme : 17.02.2019 - 3:58

Zorlu Holding, çalışanlarının sportif alanlardaki faaliyetlerini desteklemeye devam ediyor. Holding’in Kurumsal Basketbol Ligi’ndeki temsilcisi Zorlu Erkek Basketbol Takımı, 2. etap maçlarındaki 2. karşılaşmasına pazar günü çıkıyor.

Zorlu Holding, çalışanlarının sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlardaki faaliyetlerine desteğini sürdürüyor. Bu kapsamda kurulan Sağlıklı Yaşam ve Spor Kulübü’nün çalışmaları çerçevesinde çalışanlar Grup içerisindeki sportif aktivitelerin yanı sıra kurulan takımlar aracılığıyla da şirketler arası turnuvalara katılıyor.

Kurulan takımlardan Zorlu Erkek Basketbol takımı, Corporate Basketball League organizasyonundaki maçlarına Aralık ayında başladı. İlk etap maçlarını başarı ile tamamlayan Zorlu Erkek Basketbol takımı, 2. Etapta maçları ile şampiyonadaki iddiasını sürdürüyor.

Grup maçları sonrasında başarılı olan takımların Play-off maçlarına çıkma hakkı kazanacağı organizasyonda, Zorlu Erkek Basketbol takımı, 2. etap maçlarındaki 2. karşılaşmasını Pegasus Airlines takımı ile yapacak.

Zorlu Erkek Basketbol Takımı, 11 Şubat Pazar Günü, Saat 15:20’de Kasımpaşa Spor A.Ş. Beyoğlu Spor Kompleksi ‘nde gerçekleştireceği karşılaşmaya tüm taraftarlarını bekliyor. İstanbul dışındaki taraftarlar ise karşılaşmayı www.cbl.web.tv linkinden takip edebilecek.

Zorlu Holding’in Zorlu Voleybol Takımı ile katıldığı bir başka organizasyon olan Corporate Volleyball League ise Mart ayında başlayacak.

Corporate Basketball League ile çalışanlar spor yaparak sosyalleşiyor

Sağlıklı Yaşam ve Spor Kulübü çerçevesinde organizasyonları yürütülen Corporate Basketball League, iş dünyasında yer alan, spora gönül vermiş, yıllarca lisanslı veya sokakta basketbol oynamış şirket çalışanlarını; sosyalleşmek, şirketlerini temsil etmek, yoğun iş stresinden kurtarmak için bir araya getiriyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın