Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Yükseliş Haber – Yukselishaber.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı ve Bakanlar A Milli Futbol Takımı’nı Tebrik Etti

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı ve Bakanlar A Milli Futbol Takımı’nı Tebrik Etti

haber haber - - 2 dk okuma süresi
17 0

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Numan Kurtulmuş’tan Teşekkür

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Numan Kurtulmuş, A Milli Futbol Takımı’nı mücadelesinden dolayı kutladı. Kurtulmuş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “şanlı bayrağımızı gururla dalgalandıran milli sporcularımıza teşekkür ediyoruz. Yeni hedeflere, yeni zaferlere bizim çocuklar” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’dan Tebrik

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz da sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, “Avrupa Şampiyonası’nda büyük bir gayretle ilk 8 takım arasına giren ve yarı finali kıl payı kaçıran A Milli Futbol Takımımızı tebrik ediyorum. Yaşattığınız mutluluklar için teşekkürler” dedi.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ve Dışişleri Bakanı Hakan Fidan’dan Teşekkür Mesajları

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “Çok istedik, çok hak ettik ama olmadı. Mücadeleniz, yaşattığınız mutluluklar için teşekkürler” mesajını paylaşırken, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan da milli takımı tebrik ederek, “Milli takımımızın mücadelesi ve duruşuyla gurur duyuyoruz. Takımımızı dünyanın dört bir köşesinde destekleyen vatandaşlarımız, soydaşlarımız ve dostlarımızla beraber bir sonraki turnuvayı bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.

Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik’ten Destek Mesajı

Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Elinizden geleni yaptınız, teşekkürler Bizim Çocuklar. Canınız sağolsun…” mesajını paylaştı.

İlgili Yazılar