Sevgilisi Feyza Çıpa’dan Ayrıldı

44 yaşındaki şarkıcı Kutsi 2014’ten beri birlikte olduğu ve bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Feyza Çıpa’dan ayrıldı.Çiftin, sosyal medya hesaplarından birbirlerini çıkarması, ayrılık iddialarını güçlendirdi. SOSYAL MEDYADAN BİRBİRLERİNİ SİLDİLER İşleri nedeniyle düğün tarihlerini erteleyen ikili birbirlerini sosyal medya hesabından sildi. Aralık ayında nişanlanan çiftin, fotoğraflarını da silmeleri Ayrıldılar mı? Sorusunu akıllara getirdi. İlgili Haber 2023 […]

 Sevgilisi Feyza Çıpa’dan Ayrıldı

08.08.2018 - 18:40

Güncelleme : 17.02.2019 - 3:01

44 yaşındaki şarkıcı Kutsi 2014’ten beri birlikte olduğu ve bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Feyza Çıpa’dan ayrıldı.Çiftin, sosyal medya hesaplarından birbirlerini çıkarması, ayrılık iddialarını güçlendirdi.

SOSYAL MEDYADAN BİRBİRLERİNİ SİLDİLER

İşleri nedeniyle düğün tarihlerini erteleyen ikili birbirlerini sosyal medya hesabından sildi. Aralık ayında nişanlanan çiftin, fotoğraflarını da silmeleri Ayrıldılar mı? Sorusunu akıllara getirdi.

Kutsi, Uğruna Boşandığı Sevgilisi Feyza Çıpa’dan Ayrıldı
GEÇTİĞİMİZ YIL DA AYRILMIŞLARDI

Geçtiğimiz yıl da ayrılık haberleriyle gündeme gelen çiftin ayrılık sebeplerinin Kutsi’ninevliliğe yanaşmaması olmuştu. Tekrar barışan çift Aralık ayında evliliğe ilk adımlarını atıp nişanlanmıştı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın