Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Yükseliş Haber – Yukselishaber.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. A Milli Futbol Takımı, EURO 2024 Hazırlıklarına Devam Ediyor

A Milli Futbol Takımı, EURO 2024 Hazırlıklarına Devam Ediyor

haber haber - - 2 dk okuma süresi
24 0

Antrenmanda Çağlar Söyüncü ve Merih Demiral Eksik

A Milli Futbol Takımı, Almanya’da düzenlenecek olan 2024 Avrupa Şampiyonası (EURO 2024) için hazırlıklarını sürdürüyor. TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenmanda evlilik izni nedeniyle Çağlar Söyüncü ile yeni doğan oğlu sebebiyle Merih Demiral yer almadı. Demiral’ın ailesinin oğullarına İkra adını verdiği öğrenildi. Tedavisi devam eden İsmail Yüksek ise bireysel antrenör eşliğinde çalıştı.

Taktik Çalışmalar ve Özel İkililer

Antrenman, ısınma hareketleri ve koşu çalışmasıyla başladı, ardından yarım sahada çift kale maç oynandı. Basına kapalı bölümde ise taktik çalışmalar gerçekleştirildi. Teknik Direktör Vincenzo Montella’nın genç golcü Semih Kılıçsoy’u birkaç kez yanına çağırarak konuşması dikkat çekti. Antrenmanı TFF Başkan Vekili Mustafa Eröğüt ile Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop takip etti.

LÖSEV ve Ampute Milli Takımı Ziyareti

Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) tarafından gelen çocuklar, milli futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdi. Ayrıca, antrenmanı izleyen Ampute Futbol Milli Takımı’nın teknik ekip ve futbolcuları da A Milli Takım oyuncularıyla bir araya geldi.

İlgili Yazılar