Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Yükseliş Haber – Yukselishaber.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Beşiktaş İkinci Başkanı: Jose Mourinho ile Anlaşma Sağlanamadı

Beşiktaş İkinci Başkanı: Jose Mourinho ile Anlaşma Sağlanamadı

haber haber - - 2 dk okuma süresi
29 0

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, Jose Mourinho ile Görüşmeleri Açıkladı

Beşiktaş’ın ikinci başkanı Hüseyin Yücel, Portekizli teknik direktör Jose Mourinho ile yapılan görüşmelerde anlaşmaya varamadıklarını açıkladı. Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Yücel, Mourinho ile ortak noktalar bulduklarını ancak bazı maddelerde uzlaşamadıklarını belirtti.

Yücel: “Beşiktaş’ın Menfaatleri Her Şeyin Üstünde”

Yücel, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Mourinho ile futbola dair birçok konuda fikir alışverişinde bulunulmuş, görüş birliğine varılmıştır. Ancak belli maddelerde ortak paydada buluşamamız masadan kalkmamıza neden olmuştur. Mourinho ile görüşmelerimizin bir sonuca ulaşamamasının nedeni Beşiktaş’ın âli menfaatlerini her şeyin üstünde tutmamızdır.”

Yücel: “Beşiktaş Ailesini Gururlandıracağız”

Yücel, gelecek dönemde Beşiktaş’ın başarısı için ellerinden geleni yapacaklarını vurgulayarak, “Kendi şahsi kaynaklarımızı dahi Beşiktaş’ın kendi öz kaynağı olarak gören bir anlayışla, hiçbir surette elimizi taşın altına koymaktan çekinmeden çalışmaya devam edecek, hem transfer döneminde hem de 2024-25 sezonunda Beşiktaş ailemizi gururlandıracak işler yapacağız.”

İlgili Yazılar