KÜNYE

08.11.2017 - 10:17

Güncelleme : 10.11.2019 - 14:36

YÖNETİM YERİ ADRESİ
AJANS 65 GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş
Fevzi Çakmak Cad. Ezberciler İş Hanı D Blok K:1, NO:34
İpekyolu/VAN
 Tel: 0850 432 65 65
Fax: 
0432 227 65 65
Pbx: 
0432 227 65 66

Mail: iletisim@yukselishaber.com

SORUMLU chiefessays.net essay club MÜDÜR
Sevda ŞAHİN
mail:
 ssahin@yukselishaber.com

EDİTÖRLER

Melik YILDIRIM                            Dila SOYLU                           Azat AKİŞ 
 mail: myildirim@yukselishaber.com        dsoylu@yukselishaber.com        aakis@yukselishaber.com

Feride SESİGÜZEL                        Yakup DAYICI                     Nalan GÜLLÜ
mail: fsesiguzel@yukselishaber.com         ydayici@yukselishaber.com      ngullu@yukselishaber.com

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ

Başar YÜCEL
mail: 
byucel@yukselishaber.com

REKLAM REZERVASYON

vsagdic@gmail.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
basin@yukselishaber.com

HUKUK DANIŞMANI

Av. Neslihan ARAZ –  hukuk@yukselishaber.com

ALTYAPI ve TEMA
Newsmag teması ile WordPress 4.8.3.

Bilgi ve Destek Hattı
0850 432 65 65

Reklam /  Advertise

Servis Yer Sağlayıcı
Esentepe Mahallesi, Esentepe Mah. Büyükdere Cad,
Metrocity AVM No:171, 34394 Şişli/İstanbul

Resmi Abonesi Olduğumuz Ajanslar:

UYARI
Yukselishaber.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı AJANS 65 Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2017 Yukselishaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Yukselishaber.com’a aittir. Yukselishaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Yukselishaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Yukselishaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yukselishaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Yukselishaber.com However, sometimes the Yukselishaber.com uses third parties to process your information. Yukselishaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Yukselishaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Yukselishaber.com  we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Yukselishaber.com and its services. When you use Yukselishaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Yukselishaber.com cookies section of our full Privacy Policy.