Necati Kocabay’ın romantik yemeği kötü bitti

Oyuncu Nurgül Yeşilçay ile sevgilisi Necati Kocabay, önceki akşam Nişantaşı’nda bir restoranda yemek yedi. İddiaya göre çift, ilerleyen saatlerde bilinmeyen bir sebepten tartıştı. Masadaki soda bardağını yere fırlatan Yeşilçay sevgilisinin çabalarına rağmen sakinleşemedi. ARKA KAPIDAN ÇIKTILAR Bağırmaya başlayan Nurgül Yeşilçay’ı Necati Kocabay kolundan tutarak tuvalete götürüp sakinleştirdi. Kapının önünde gazetecilerin olduğunu fark eden sevgililer, arka […]

 Necati Kocabay’ın romantik yemeği kötü bitti

23.07.2018 - 16:05

Güncelleme : 17.02.2019 - 3:03

Oyuncu Nurgül Yeşilçay ile sevgilisi Necati Kocabay, önceki akşam Nişantaşı’nda bir restoranda yemek yedi. İddiaya göre çift, ilerleyen saatlerde bilinmeyen bir sebepten tartıştı. Masadaki soda bardağını yere fırlatan Yeşilçay sevgilisinin çabalarına rağmen sakinleşemedi.

ARKA KAPIDAN ÇIKTILAR

Bağırmaya başlayan Nurgül Yeşilçay’ı Necati Kocabay kolundan tutarak tuvalete götürüp sakinleştirdi. Kapının önünde gazetecilerin olduğunu fark eden sevgililer, arka kapıyı tercih etti.

Yeşilçay ile Çalgı Çengi İkimiz ve Ailecek Şaşkınız filmlerinin yapımcısı Necati Kocabay arasındaki ilişki Asmalımescit’te eğlendikleri gece belgelenmişti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın