Omega 3 içeren balık yağı takviyelerinin, kalbi sanıldığı gibi korumadığı ortaya konuldu.

100 bin kişinin incelendiği araştırmaya göre, Omega 3 içeren balık yağı takviyelerinin, kalbi sanıldığı gibi korumadığı ortaya konuldu. Omega 3 içeren balık yağı takviyelerinin, kalbi sanıldığı gibi korumadığı bildirildi. sağlık alanında uzman kişilerin yanı sıra hastaların dahil olduğu bağımsız küresel ağ Cochrane’nin yaptığı araştırma, omega-3 takviyesi alan her bin kişiden sadece birinin bundan gerçek anlamda […]

 Omega 3 içeren balık yağı takviyelerinin, kalbi sanıldığı gibi korumadığı ortaya konuldu.

20.07.2018 - 23:38

Güncelleme : 17.02.2019 - 3:04

100 bin kişinin incelendiği araştırmaya göre, Omega 3 içeren balık yağı takviyelerinin, kalbi sanıldığı gibi korumadığı ortaya konuldu. Omega 3 içeren balık yağı takviyelerinin, kalbi sanıldığı gibi korumadığı bildirildi.

sağlık alanında uzman kişilerin yanı sıra hastaların dahil olduğu bağımsız küresel ağ Cochrane’nin yaptığı araştırma, omega-3 takviyesi alan her bin kişiden sadece birinin bundan gerçek anlamda fayda sağladığını gösterdi.

Araştırmada, 100 binden fazla kişi üzerinde yapılan deneylerin sonuçları incelendi ve omega-3 takviyesinin kalp hastalığından koruduğuna ilişkin neredeyse yok denecek kadar az kanıt elde edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın