Fabrika Yangını (İstanbul)

İstanbul Davutpaşa’daki kumaş ve iplik fabrikasında sabah saatlerinde çıkan yangın 5 saatlik çalışmanın ardından kontrol altına alındı. Son dakika haberi! İstanbul Davutpaşa’daki 5 katlı kumaş ve iplik fabrikasının üst katlarında saat 06. 45 sıralarında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. İplik ve kumaş balyalarının yanarak alt katlara düşmesi sonucu yangın kısa sürede tüm binayı sardı. İlgili […]

 Fabrika Yangını (İstanbul)

11.06.2018 - 16:46

Güncelleme : 17.02.2019 - 3:10

İstanbul Davutpaşa’daki kumaş ve iplik fabrikasında sabah saatlerinde çıkan yangın 5 saatlik çalışmanın ardından kontrol altına alındı.
Son dakika haberi!

İstanbul Davutpaşa’daki 5 katlı kumaş ve iplik fabrikasının üst katlarında saat 06. 45 sıralarında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.

İplik ve kumaş balyalarının yanarak alt katlara düşmesi sonucu yangın kısa sürede tüm binayı sardı.

Haber verilmesi üzerine olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Polis çevrede güvenlik önlemi alırken, itfaiye ekipleri yangını söndürme çalışmalarına başladı.

Yangına İstanbul İtfaiyesi olarak 22 istasyon 89 araç 185 personel, ilçe belediyelerinden Fatih, Zeytinburnu, Bağcılar, Bahçelievler, Güngören, Bayrampaşa, Esenler belediyeleri ile Hamidiye AŞ’den toplam 15 su tankeri ile müdahale edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın