Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Yükseliş Haber – Yukselishaber.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. 7 yıl sonra hayatını kaybetti

7 yıl sonra hayatını kaybetti

admin admin - - 2 dk okuma süresi
24 0

Antalya’da 7 yıl önce mide küçültme ameliyatı olduktan 48 gün sonra felç geçirdiği öne sürülen Melek Yiğit, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Muratpaşa ilçesinde ikamet eden ve 177 kiloya ulaşan 26 yaşındaki Melek Yiğit 2011’de Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde mide küçültme ameliyatı oldu.

Ameliyattan 48 gün sonra felç geçirdiği öne sürülen ve yatalak hale gelen Yiğit, yaklaşık bir ay önce fenalaşması üzerine kentteki özel bir hastaneye kaldırıldı. Burada yoğun bakımda tedavisi süren Yiğit, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.
Yiğit’in cenazesi, Kurşunlu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

“177 KİLODAN 45 KİLOYA DÜŞTÜ”

Anne Senem Yiğit, yaptığı açıklamada, 6,5 kilogram olarak dünyaya gelen kızının 177 kiloya ulaştığını belirtti.

Kızında ameliyata bağlı çeşitli sağlık problemleri olduğunu ileri süren Yiğit, Melek’in aylarca tedavi gördüğünü bildirdi.

Kızının hiçbir şey yiyemediğini, mamayla beslediklerini anlatan anne Yiğit, Melek’in 177 kilodan 45 kiloya düştüğünü ifade etti.

“HAYALİ GELİNLİK GİYMEKTİ, İNCECİK OLUP GEZMEKTİ”

Suç duyurusunda bulunduğunu ve davanın sürdüğünü belirten Yiğit, kızının 18 yaşında mide küçültme ameliyatı geçirdiğini vurgulayarak, “Hayali gelinlik giymekti, incecik olup gezmekti.” dedi.

Bu arada, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Melek Yiğit’in obezite tedavisi sonrasında felç olduğuna yönelik iddialar üzerine, 2012 yılında Teftiş Kurulu Başkanlığınca müfettiş görevlendirilerek soruşturma başlatılmıştı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir