Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Yükseliş Haber – Yukselishaber.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Mattel, yeni markası Enchantimals’ın büyülü dünyasını, özel bir etkinlikle tanıttı

Mattel, yeni markası Enchantimals’ın büyülü dünyasını, özel bir etkinlikle tanıttı

admin admin - - 4 dk okuma süresi
28 0

Lider oyuncak üreticisi Mattel’in, “Sevgi bizim her şeyimiz” ilkesiyle yaşayan ve en yakın arkadaşları hayvan dostları olan rengarenk karakterlere sahip “Enchantimals” markası, büyülü dünyasının kapılarını, İstinye Park’ta çok özel bir etkinlikle açtı. 17 Şubat Cumartesi günü, Sony Çocuk tarafından yayınlanan Enchantimals çizgi filmlerinin özel bölümü “Enchantimals Yeni Bir Yuva”nın galasına, cemiyet hayatından Zeynep Ilıcalı, Cansen Kut, Candan Ramazanoğlu, Burcu Hattat, Burcu Cesur ve Hande Acar gibi birçok ünlü anne çocukları ile birlikte katıldı.

Sony Çocuk tarafından yayınlanan, karakterlerin ve başlarından geçen hikayelerin anlatıldığı Enchantimals çizgi filmlerinin özel bölümü “Enchantimals Yeni Bir Yuva” nın galasının yapıldığı ve çocuklar için özenle hazırlanan etkinliğe ilgi büyüktü.

Etkinlikte aralarında Zeynep Ilıcalı, Cansen Kut, Candan Ramazanoğlu, Burcu Hattat, Burcu Cesur ve Hande Acar gibi isimlerin de olduğu birçok ünlü anne, çocukları ile birlikte “Enchantimals Yeni Bir Yuva” animasyon filmini izleyerek Enchantimals maceralarıyla tanıştı.

Fantastik bir dünyada yaşayan ve en yakın arkadaşları hayvan dostları ile özel bağları olan sevimli karakterlerden oluşan Mattel’in yeni markası Enchantimals, sosyal medya filtrelerinden ilham alan büyüleyici bir hayvan estetiği sunuyor. Enchantimals maceralarını ayrıca YouTube, Instagram ve Facebook üzerinden de takip edebilirsiniz.

14 farklı karakterden oluşan bebek serisi ve eğlenceli oyun setleri içeren Enchantimals ürünleri, tüm canlılar arasında arkadaşlık, empati ve şefkat hikayelerine değiniyor. Karakterlerin eğlenceli hikayelerini anlatan Enchantimals çizgi filmleri Türkiye’de hafta içi her gün 14:19- 14.20- 16:17- 16:18 saatlerinde Sony Çocuk kanalında izleyiciyle buluşuyor.

“Enchantimals Yeni Bir Yuva” animasyon filmi 25 Şubat 2018 Pazar günü, Sony Çocuk kanalında ekrana gelecek.

Enchantimals Dünyası

Enchantimals en iyi arkadaşları olan hayvanlarla özel bir bağ kurmuş olan bir grup sevimli karakterden oluşuyor. Renkli karakterler aynı zamanda yarı hayvan özelliklerine sahip ve “Sevgi Bizim Her Şeyimiz” ilkesiyle yaşıyorlar. Enchantimals karakterleri arkadaşlık bağına sahip oldukları hayvan dostları ile birlikte yaşıyorlar. Bu ikililer yeteneklerini ve tutkularını kullanarak tüm canlılar arasındaki denge, barış ve uyumu koruyorlar.

Ana Karakterler

  • Felicity Fox ve Flick: Felicity hızlı, akıllı ve her şey hakkında çok meraklı bir karakter. Felicity ve Flick birlikte, özellikle daha önce hiç gitmedikleri yerleri keşfetmeyi çok seviyorlar.
  • Danessa Deer ve Sprint: Danessa, yaptıkları söylediklerinden daha çok şey ifade eden utangaç ve sessiz bir karakter. Danessa ve Sprint’in en sevdiği oyun, ormanda birbirleriyle yarışmak.
  • Sage Skunk ve Caper: Sage’in aklı da ayakları kadar hızlı ve her türlü sorunu çözüyor. Sage ve Caper birlikte yeni bir şarkı üzerinde çalışmadıklarında genellikle akıllıca bir şaka planlıyorlar.
  • Bree Bunny ve Twist: Bree her zaman yaratıcı kendi kendine yap projeleriyle ilgileniyor. Bree ve Twist, yaratıcılığın ikiz çeşmeleri olarak tanımlanabilir.
  • Patter Peacock ve Flap: Patter şık tüyleriyle gurur duyuyor ve arkadaşlarını da buna teşvik ediyor. Flap’le birlikte söyledikleri şarkılar her zaman büyük bir ahenk içinde.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir