Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Yükseliş Haber – Yukselishaber.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dünya
  4. »
  5. Çekyalı İş İnsanı Victoria Vera Blyth’ın Ölümü Gündemde

Çekyalı İş İnsanı Victoria Vera Blyth’ın Ölümü Gündemde

haber haber - - 2 dk okuma süresi
45 0

Çift Arasındaki Kavga Sonucu Trajik Bir Son

Çekyalı iş insanı Victoria Vera Blyth, Ankara’da eşi tarafından öldürülmesiyle uluslararası kamuoyunun gündeminde. Önceki gün Çankaya İncek’te yaşanan olayda, Victoria Vera Blyth’ın cep telefonundaki mesajlar nedeniyle başladığı iddia edilen kavga kısa sürede büyümüş ve 53 yaşındaki Blyth tabanca ile eşine saldırmıştı. Eşini vurduktan sonra silahı başına dayayarak hayatına son vermişti.

Çocuklar Yakınlarına Teslim Edildi

Victoria Vera Blyth ile Thomas Blyth çiftinin en büyüğü 14 yaşında olan 3 çocuğu yaşanan trajik olayın ardından yakınlarına teslim edildi. Victoria, 5 yıl önce Ankara’ya yerleşmiş ve sosyal etkinlikler düzenleyen bir isimdi.

Arkadaşlarından Şok Edici Açıklamalar

İngiliz medyasına konuşan çiftin arkadaşları, Victoria’nın Türkiye’de mutlu olduğunu ve sık sık parti yapmayı sevdiğini belirtti. Olayın ardından şok içinde olduklarını dile getiren arkadaşları, Victoria’nın ölümünün büyük bir üzüntü yarattığını ifade etti.

Victoria’nın Ölümü Üzüntü Yarattı

Blyth ailesini yakından tanıyan arkadaşları, Victoria’nın eşinin kendisini terk etme planları bulmuş olabileceğini ya da aldattığını öğrenmiş olabileceğini iddia etti. Victoria’nın sevgi dolu bir insan olduğunu vurgulayan arkadaşları, yaşanan olayın şaşkınlık yarattığını belirtti.

İlgili Yazılar