Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Yükseliş Haber – Yukselishaber.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dünya
  4. »
  5. Brezilya’da Diş Hekimi Babasının Saldırısına Uğradı

Brezilya’da Diş Hekimi Babasının Saldırısına Uğradı

haber haber - - 2 dk okuma süresi
34 0

Genç Diş Hekimi Şiddetin Boyutunu Gözler Önüne Serdi

Brezilya’da yaşayan 33 yaşındaki diş hekimi Bruna Tsuchiya, babasının saldırısına uğradığını açıklayarak yaşadığı şiddetin boyutunu gözler önüne seren fotoğraflarını yayınladı.

Babasından Otomobil Bakım Ücreti Talebi

54 yaşındaki babası tarafından bir otomobilin bakım ücreti olan yaklaşık 5.800 TL istendiğini belirten Tsuchiya, bu miktarı ödemeyince saldırıya uğradığını ifade etti.

Otelde Pala ile Kovalandı

Ailesine ait otelde babasının pala ile saldırdığını aktaran genç kadın, sırtında kanlı yaralar oluştuğunu dile getirerek, babasının kendisini otel içinde pala ile kovalayıp bir odaya sığınarak kapıyı kilitleyerek kurtulduğunu anlattı.

“Bir Kabus Yaşadım”

Tsuchiya, yaşadığı korku dolu anları şu sözlerle anlattı: “Bir kabus yaşadım. Hayatımın sona ereceğini düşündüm ve bir babanın çocuğunu öldüreceğini düşündüm. O böyle bir şey yapmaya nasıl cesaret eder?

Aile İçi Şiddet Kararına Rağmen Saldırı

Brezilya medyasına konuşan 54 yaşındaki adam ise kızının kendisine saldırdığını iddia etti. Genç kadının annesinin 2023 yılının Kasım ayında eşini aile içi şiddet sebebiyle uzaklaştırma kararı aldırdığı bilgisi medyaya yansıdı.

İlgili Yazılar