Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Yükseliş Haber – Yukselishaber.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Trabzonspor Savunma Oyuncusu Rayyan Baniya’dan Motivasyon Dolu Açıklamalar

Trabzonspor Savunma Oyuncusu Rayyan Baniya’dan Motivasyon Dolu Açıklamalar

haber haber - - 2 dk okuma süresi
27 0

Baniya: “Trabzonspor’da Kendimi Göstermek ve Kupalar Kazanmak İstiyorum”

Trabzonspor’un yetenekli savunma oyuncusu Rayyan Baniya, bordo-mavili formayı giyerek takıma katkı sağlamak istediğini vurguladı. Trabzonspor dergisine konuşan Baniya, bu büyük kulübün bir parçası olmaktan gurur duyduğunu belirterek, “Fatih Karagümrük’ten buraya geldim ve bu benim için kariyerimde bir adım daha ileri gitmek demekti.” dedi.

Baniya: “İbadet Benim İçin Odaklanmayı Sağlıyor”

Annesi Türk, babası Beninli olan Baniya, Trabzonspor’a geldiğindeki heyecanını koruduğunu ve hedeflerinin iyi oynamak, yeteneklerini sergilemek ve faydalı olmak olduğunu belirtti. Maçlara iyi odaklanabilmek için ibadetin kendisine iyi geldiğini ve bu sayede başarıya odaklandığını ifade eden Baniya, ayrıca cep telefonuna bakmamaya özen gösterdiğini paylaştı.

Baniya: “Boyun Uzayınca Savunmada Denemeye Başladım”

Baniya, gençlik yıllarında kanat oyuncusu olarak başladığını ancak boyunun uzamasıyla savunmada oynamaya başladığını belirtti. Boyunun avantajlarını kullanarak hızla fark yarattığını söyleyen Baniya, teknik direktörünün tavsiyesiyle savunmada başarılı olduğunu ve bu pozisyonun kendisi için kalıcı hale geldiğini aktardı. Uzun boylu olmasının kendisine savunmada avantaj sağladığını vurgulayan genç futbolcu, hızının da önemli bir özellik olduğunu dile getirdi.

İlgili Yazılar