Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Yükseliş Haber – Yukselishaber.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Uncategorized
  4. »
  5. GLOBAL STAR İŞ İNSANLARI ZİRVESİ PLAKET TÖRENİ

GLOBAL STAR İŞ İNSANLARI ZİRVESİ PLAKET TÖRENİ

admin admin - - 3 dk okuma süresi
40 0

GLOBAL STAR İŞ İNSANLARI ZİRVESİ PLAKET TÖRENİ

“Global Star Ödülleri Engelleri Aştı”

 

Black&Blue Media ve Engelsiz Yaşamı Destekleme Derneği’nin düzenlediği “Global Star İş  İnsanları Zirvesi Plaket Töreni” 20 Mayıs tarihinde Viya Sahne İstanbul’da görkemli bir şekilde gerçekleştirildi. Engelsiz yaşam farkındalık temasıyla düzenlenen bu özel gece, iş, sanat ve basın dünyasından birçok önemli ismi bir araya getirdi.

Luvita Co ana sponsorluğunda gerçekleştirilen gecenin sunuculuğunu, organizatör Enes Furkan Bilgiçli ve sevilen sanatçı Sevtuğ Kasapbaşoğlu üstlenirken, kırmızı halıda misafirleri ünlü manken Ecem Gül karşıladı.

Bu anlamlı gecede, engelli bireylerin toplumsal hayatta karşılaştıkları zorluklara dikkat çekildi ve engelsiz bir yaşam için farkındalık yaratmanın önemi vurgulandı. Ayrıca, sanat, basın ve iş dünyasından seçkin isimler başarıları ve topluma katkılarından dolayı plaketle onurlandırıldı.

 

 

Etkinlik boyunca gerçekleştirilen konuşmalar, gösteriler ve ödül töreni ile katılımcılar hem keyifli anlar yaşadı hem de sosyal sorumluluk bilincinin önemini bir kez daha hatırladı.

 

Black&Blue Media ve Engelsiz Yaşamı Destekleme Derneği, bu etkinliğe katılarak destek veren tüm misafirlere, iş ortaklarına ve gönüllülere teşekkür eder, engelsiz bir yaşam için hep birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

 

Global Star İş İnsanları Zirvesi Plaket Töreninde Plaket takdim edilen isimler;

 

KEMAL CENK İÇTEN, HAKAN SOLAKER, VİYA SAHNE, GÜLAY ÖZEL, ÖMER VAR, ENGELSİZ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİ- BÜLENT İNCE, VİLDAN SEVİM, FETHİ DEMİRKOL, ERGÜL ULU,  KAYA ŞERBET, HÜSEYİN EKŞİ, YTL OSMAN, ERTAN TAŞKIRAN, AYBÜKE YILMAZ, RAMAZAN ATEŞ, İDRİS KOÇ, ECEM GÜL, ŞENAY BİLGİÇLİ, RUKİYE DİNGİL,  OKSANA  KUZNETSOVA, NEVİDE ÇİÇEK,  LUVİTA CO,

EYÜPCAN ALDEMİR,  SELİN SOHTERİKOĞLU, ALİ KÜÇÜKÖZER,  AB GÜVENLİK ÖZEL KORUMA, UFUK BİNGÜL,  LEVENT TARIK ŞENCAN,  İSMAİL BAY,  ELİF KAPLAN, ŞAFAK TÜRKOĞLU, MEHMET YILDIRIM, CEYDA CEYLAN,  DR MUZAFFER ÖNDER ÖNER,

EMİNE ÇIRAY, ALEYNA DOĞAN,  CANSEL AYANOĞLU,  ESRA ÇETİN,  ZEHRA KARAKAŞ, TAMAY ÇELİK,  ALEXS TUNCA,  TENOR SEDATCAN ÖZTOPRAK

İlgili Yazılar