Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Yükseliş Haber – Yukselishaber.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. KBV Heyeti ve TFF Arasındaki Gergin Toplantı Detayları Ortaya Çıktı

KBV Heyeti ve TFF Arasındaki Gergin Toplantı Detayları Ortaya Çıktı

haber haber - - 2 dk okuma süresi
58 0

Federasyon Başkanı Seçim Tarihinde Geri Adım Atmıyor

Galatasaray, Samsunspor ve Kasımpaşa başkanlarından oluşan KBV heyeti, TFF Başkanı ve ekibiyle gerçekleştirdikleri toplantıda seçim tarihini müzakere etmek istediler ancak Başkan Mehmet Büyükekşi, bu konuda geri adım atmayacaklarını net bir şekilde belirtti. Ayrıca olağanüstü seçim için imza toplanmasından duyduğu rahatsızlığı da dile getirdi.

KBV İçinde Görüş Ayrılıkları

Toplantıda, KBV heyeti arasında basına yapılacak açıklama konusunda görüş ayrılıkları yaşandığı ortaya çıktı. Yüksel Yıldırım ve Fatih Saraç, kendilerine gösterilen tavrın vurgulanmasını isterken, Dursun Özbek ise 19 Nisan bildirisinin üzerinde durulmasını savundu. Bu durum, heyet içinde bazı anlaşmazlıklara yol açtı.

Nezaketsizlik ve Soru İşaretleri

Toplantının, yaklaşık 20 dakika sürdüğü ve kulüp başkanlarının müzakere talebinin sürekli olarak geri çevrildiği belirtildi. Büyükekşi’nin ani bir şekilde toplantıyı sonlandırması ise KBV heyeti tarafından nezaketsiz olarak nitelendirildi. Aynı zamanda, bazı sorulara yanıt vermemesi de dikkat çekti.

Dursun Özbek’in iddiasına göre, KBV’nin 19 Nisan’daki açıklamasına sadece üç başkan onay vermiş, diğer kulüplerin görüşü alınmamıştı. Bazı üyeler ise metnin akşam saatlerinde yayınlanmasının ardında itiraz olmamasını, metnin WhatsApp grubuna atılmasıyla ilintilendirdi.

İlgili Yazılar