Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Yükseliş Haber – Yukselishaber.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. “İstanbul’dan Adıyaman’a Umut Köprüsü: Aykan Çiçek ve İstanbul Kimsesiz Çocuklar Derneği’nden Depremzedelere Yardım Eli”

“İstanbul’dan Adıyaman’a Umut Köprüsü: Aykan Çiçek ve İstanbul Kimsesiz Çocuklar Derneği’nden Depremzedelere Yardım Eli”

admin admin - - 2 dk okuma süresi
22 0

“İstanbul’dan Adıyaman’a Umut Köprüsü: Aykan Çiçek ve İstanbul Kimsesiz Çocuklar Derneği’nden Depremzedelere Yardım Eli”

Formun Üstü

İstanbul merkezli İstanbul Kimsesiz Çocuklar Derneği, Aykan Çiçek başkanlığında, Adıyaman’da meydana gelen deprem sonrası zor şartlarda yaşamaya başlayan konteyner kent sakinleri olan 100 aileyi gıda yardımı ile destekledi. Depremin oluşturduğu zorluklarla mücadele eden bölgeye yapılan bu yardımlar, pek çok aile için umut kaynağı oldu.

Derneğin bu zor zamanlarda depremzedelerin yanında yer alarak destek olma amacı, iş insanı Aykan Çiçek‘in rehberliğindeki özverili çalışmalarla gerçekleştirildi. İstanbul Kimsesiz Çocuklar Derneği, dayanışma ve yardımlaşmanın gücünü vurgulayarak, depremden etkilenen ailelere hayati yardımlar sağladı.

Aykan Çiçek, yardımla ilgili olarak, “Depremden zarar gören ailelerimize destek olmak, bizim için önemli bir sorumluluk. Sağladığımız gıda yardımı ile onların sıkıntılarını azaltmayı ve yüzlerinde bir gülümseme yaratmayı umuyoruz. İstanbul Kimsesiz Çocuklar Derneği olarak, ihtiyaç duyulan her an orada olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Dernek çalışanları ve gönüllülerinin katkılarıyla yürütülen yardım çalışmaları, Aykan Çiçek’in liderliğinde başarıyla tamamlandı. Dernek, depremzedelerin acil ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik faaliyetlerine devam edecek.

Bu yardım girişimi, toplumun çeşitli kesimlerinden alınan destekle gerçekleşti ve zor zamanlarda birlikte çalışmanın büyük farklar yaratabileceğini gösterdi. Aykan Çiçek ve İstanbul Kimsesiz Çocuklar Derneği’nin gayretleri, birçok kişinin yaşamında pozitif değişiklikler sağlayarak, umuda olan inancı pekiştirdi.

 

İlgili Yazılar