Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Yükseliş Haber – Yukselishaber.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Avrupa’ya galibiyetle veda eden Beşiktaş, genç oyuncuların performansıyla gündemde.

Avrupa’ya galibiyetle veda eden Beşiktaş, genç oyuncuların performansıyla gündemde.

admin admin - - 2 dk okuma süresi
25 0

Avrupa’ya galibiyetle veda eden Beşiktaş, genç oyuncuların performansıyla gündemde.

Beşiktaş, Avrupa Ligi’nde İsviçre’nin Lugano takımıyla karşılaştı. Ancak, sarı-kırmızılı ekip, sakatlıklar, hazır olmayan oyuncular, kadro dışı bırakılanlar ve Avrupa’da oynama izni olmayanlar nedeniyle 17 eksikle sahaya çıktı. Ancak bu zorlu durum, genç yeteneklerin sahneye çıkmasıyla bir mucizeye dönüştü.

Gençler Sahaya Damga Vurdu

Maça 11’de başlayan ve gol de atan Emrecan Terzi’nin yanı sıra sonradan şans bulan Emirhan Delibaş, Demir Ege Tıknaz, Semih Kılıçsoy, Aytuğ Gömeç ile Erhan Hekimoğlu, Beşiktaş taraftarına umut dolu bir futbol sergiledi. Bu genç yetenekler, Lugano karşısında takımlarına galibiyeti getirirken, 7 genç futbolcudan sadece kaleci Göktuğ Baytekin kulübede kaldı.

Futbol Akademisi’nin Başarısı

Beşiktaş Futbol Akademisi sorumlu yöneticisi Fırat Fidan, Lugano karşısında Futbol Akademisi’nden yetişen 7 genç oyuncunun performansından duydukları memnuniyeti dile getirdi. Fidan, “Beşiktaş geçmişteki gibi hem teknik hem de fizik olarak gençlik hareketinin devamını getiriyor. Birkaç yıl içinde dünya takımlarının alt yapımızdan futbolcu tekliflerini göreceğiz” dedi. Fırat Fidan, Beşiktaş’ın mükemmel projesinin tüm yöneticiler ve kurumlar tarafından desteklendiğini vurgulayarak, genç yeteneklerin gelecekte takıma büyük katkılar sağlayacağına inandıklarını sözlerine ekledi.

Futbol Akademisi Geleceği Parlak Gösteriyor

Beşiktaş Futbol Akademisi’nin sorumlu yöneticisi Fırat Fidan, genç yeteneklerin başarılı performansı sonrasında geleceğe dair umutlarını dile getirirken, taraftarlar da genç futbolcuların takımın kaderini değiştirebilecek potansiyele sahip olduğuna inanıyor. Beşiktaş, bu genç yeteneklerin liderliğinde gelecekteki başarılarına odaklanırken, taraftarlar da bu heyecan verici dönemde takımlarına güvenlerini tam olarak hissediyor. alobet deneme bonusu

İlgili Yazılar