Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Yükseliş Haber – Yukselishaber.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Galatasaray’ın Maç Kadrosunda Yer Almayan Sacha Boey İçin Bayern Münih ile Görüşmeler Başladı!

Galatasaray’ın Maç Kadrosunda Yer Almayan Sacha Boey İçin Bayern Münih ile Görüşmeler Başladı!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
23 0

Galatasaray’ın Maç Kadrosunda Yer Almayan Sacha Boey İçin Bayern Münih ile Görüşmeler Başladı!

Galatasaray’ın İstanbulspor ile oynadığı mücadelede kadroda kendine yer bulamayan Sacha Boey için transfer iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Kulüp yetkilileri, Fransız yıldızın ayrılığı için Bayern Münih ile görüşmelere başladı.

Oynamayacak Durumda Olduğunu Söyledi

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, İstanbulspor karşılaşması öncesinde Sacha Boey’nin durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Buruk, yaptığı açıklamada, “Sacha’nın ayağında ağrı hissettiğini, oynayamayacak durumda olduğunu söyledi. Maç öncesinde değişiklik yapmak zorunda kaldık” ifadelerini kullandı. Bu durum, Boey’in ayrılık söylentilerini güçlendirdi.

Bayern Münih İle Görüşmeler Başladı, İlk Teklif Geldi!

Transfer sürecinde Bayern Münih’in devreye girdiği ortaya çıktı. Alman devi, Sacha Boey için Galatasaray ile görüşmelere başladı. Sky Sport’un haberine göre, İstanbul’da gerçekleşen ilk görüşmede Bayern, Fransız yıldız için 15 milyon Euro artı bonus içeren bir teklif sundu. Ancak, Galatasaray’ın bu teklife henüz onay vermediği belirtildi. Sarı-Kırmızılılar, Boey’in transferinden daha yüksek bir bedel elde etmeyi planlıyor.

Yaşanan bu gelişmelerle birlikte Galatasaray taraftarları arasında Sacha Boey’in geleceği hakkında heyecan ve merak artarken, transfer sürecinin nasıl gelişeceği ise beklenmeye devam ediyor. Bayern Münih’in teklifine Galatasaray’ın yanıtı ve Boey’in transferiyle ilgili yeni detaylar, futbol kamuoyu tarafından büyük bir ilgiyle bekleniyor. palacebet bonusları

İlgili Yazılar