Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Yükseliş Haber – Yukselishaber.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Fatih Terim, Panathinaikos’ta Transfer Rüzgarını Sürdürüyor!

Fatih Terim, Panathinaikos’ta Transfer Rüzgarını Sürdürüyor!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
26 0

Fatih Terim, Panathinaikos’ta Transfer Rüzgarını Sürdürüyor! Galatasaray’ın Golcüsü Cedric Bakambu’yu Gündemine Aldı

Galatasaray’ın tecrübeli teknik direktörü Fatih Terim, Panathinaikos’ta transfer çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Bu kapsamda, Cedric Bakambu’nun adı Yunan ekibinin transfer listesine eklenirken, Terim’in daha önce Fenerbahçe’den Samet Akaydin ve Trabzonspor’dan Anastasios Bakasetas’ı kadrosuna kattığı biliniyor.

Cedric Bakambu, Panathinaikos’un Gündeminde

Galatasaray’ın Süper Lig devi Cedric Bakambu, Panathinaikos’un başarılı teknik direktörü Fatih Terim tarafından transfer girişimine maruz kaldı. Yunan basınında yer alan haberlere göre, 32 yaşındaki deneyimli futbolcu, Terim’in ekibi tarafından ciddi bir şekilde düşünülüyor.

Terim’in Panathinaikos’taki görevine başlamasının ardından gerçekleşen transfer atağında, Fenerbahçe’den Samet Akaydin ve Trabzonspor’dan Anastasios Bakasetas’a imza attıran tecrübeli teknik adam, şimdi de Galatasaray’ın golcüsü Cedric Bakambu’yu kadrosuna katmaya çalışıyor.

Terim’in Panathinaikos’ta Yaptığı Transferler

Galatasaray’ın efsane teknik direktörü Fatih Terim’in Panathinaikos’ta geçirdiği dönemdeki transfer hamleleri dikkat çekiyor. Terim, özellikle Süper Lig’den yapmış olduğu iki önemli transferle takımını güçlendirdi. Samet Akaydin ve Anastasios Bakasetas’ı renklerine bağlayan Terim, ayrıca Trabzonspor’un eski yıldızı Vitor Hugo’yu da kadrosuna dahil etti.

Panathinaikos’un taraftarları, Terim’in liderliğindeki bu transfer atağının takımın rekabet gücünü artıracağına olan inançlarını dile getirirken, Galatasaray taraftarları ise Cedric Bakambu’nun ayrılma ihtimaline karşı endişelerini ifade ediyor. Fatih Terim’in transferdeki bu aktif rolü, futbol camiasında büyük yankı uyandırırken, Bakambu’nun Panathinaikos’a transferi için resmi açıklamanın yakın zamanda yapılması bekleniyor. istanbulbahis kumar

İlgili Yazılar