Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Yükseliş Haber – Yukselishaber.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Beşiktaş Transferde Büyük Atılım Yapıyor, 3 Yıldız Futbolcu Birden Gündemde

Beşiktaş Transferde Büyük Atılım Yapıyor, 3 Yıldız Futbolcu Birden Gündemde

admin admin - - 2 dk okuma süresi
21 0

 

Beşiktaş Transferde Büyük Atılım Yapıyor, 3 Yıldız Futbolcu Birden Gündemde

Beşiktaş, Trendyol Süper Lig’de Pendikspor deplasmanında aldığı ağır yenilgi sonrasında transfer piyasasında atağa kalktı. Siyah-Beyazlılar, zayıf noktalarını güçlendirmek ve sezon sonuna kadar sürecek olan rekabeti daha etkili bir kadro ile sürdürebilmek adına transfer çalışmalarını hızlandırdı.

Oliver Torres İle Görüşmeler Sona Ermek Üzere

Beşiktaş Yönetimi, transferdeki hedeflerinden biri olan Oliver Torres için Sevilla ile pazarlıklara ağırlık verdi. 29 yaşındaki İspanyol orta saha oyuncusuyla yapılan görüşmeler olumlu bir şekilde ilerliyor. Kontratının sezon sonunda sona erecek olması, Beşiktaş’ın bu transferde avantajlı bir konumda olmasını sağlıyor. Torres’in tecrübesi ve oyuna katkısıyla Beşiktaş, orta saha hattındaki eksiklikleri kapatmayı hedefliyor.

William Carvalho Transferi İçin Görüşmeler Sürüyor

Teknik direktör Fernando Santos’un öncelikli isteği olan ön libero mevki için Beşiktaş, Real Betis’in Portekizli oyuncusu William Carvalho ile temaslarını sürdürüyor. Oyuncu ve kulüp arasındaki görüşmeler devam ederken, Siyah-Beyazlılar, Carvalho’nun yıllık ücretini aşağı çekmeye çalışıyor. Bu transferin gerçekleşmesi durumunda Beşiktaş, orta sahada daha güçlü ve dengeli bir kadro oluşturmayı amaçlıyor.

Beşiktaş Yönetimi, bu transferlerle takımın rekabet gücünü artırmayı ve taraftarların beklentilerini karşılamayı hedefliyor. Öte yandan, taraftarlar, yeni transferlerin takıma nasıl bir katkı sağlayacağını heyecanla bekliyor. Siyah-Beyazlılar, transferdeki bu kararlılığıyla dikkatleri üzerine çekerken, ilerleyen günlerde yeni gelişmelerle birlikte kadronun nasıl şekilleneceği merak konusu oldu. betticket apk

İlgili Yazılar