Manisa Akhisar’da yaya güvenliği – İGF HABER

MANİSA (İGFA) – Manisa’da il genelinde trafik güvenliği için çalışmalarını sürdüren Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri, UKOME kararlarına istinaden Akhisar’da yaya geçitleri ve önce yaya ikonlarında boyama çalışması yaptı. Yaya güvenliği ve önceliğinin vurgulandığı çalışmada, ilçe genelindeki tüm alanların boyaması yapılarak, ilgili trafik işaretleri yenilendi. Çalışma hakkında bilgi veren Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, “Trafik güvenliğinin […]

 Manisa Akhisar’da yaya güvenliği – İGF HABER

25.10.2023 - 12:16

Güncelleme : 25.10.2023 - 12:16

MANİSA (İGFA) – Manisa’da il genelinde trafik güvenliği için çalışmalarını sürdüren Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri, UKOME kararlarına istinaden Akhisar’da yaya geçitleri ve önce yaya ikonlarında boyama çalışması yaptı.

Yaya güvenliği ve önceliğinin vurgulandığı çalışmada, ilçe genelindeki tüm alanların boyaması yapılarak, ilgili trafik işaretleri yenilendi. Çalışma hakkında bilgi veren Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, “Trafik güvenliğinin sağlanması için il genelinde olduğu gibi, Akhisar ilçesinde de çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için trafik kurallarına ve işaretlerine uymalarını bekliyoruz. Ekiplerimiz, yaya güvenliği noktasında faaliyetlerini sürdürecek” diye konuştu.