ABDULLAH AÇAR KİMDİR?

Halk arasında süpermen olarak bilinen ünlü tiktok fenomeni ABDULLAH AÇAR kısa bir süre içinde türkiye halkının ilgisini çekmeyi başardı. Abdullah açar ; komik ve kendine özgün videolarla milletin sevgisini kazanıp halkın içinden özgün videolarla gündeme oturdu. Süpermen lakaplı Abdullah açarla yapılan röportajda daha iyi hedeflerinin olduğunu dile getirdi. Aynı zamanda tiyatroculuk ile ilgilenen abdullah açar […]

 ABDULLAH AÇAR KİMDİR?

25.05.2023 - 6:26

Güncelleme : 25.05.2023 - 6:26

Halk arasında süpermen olarak bilinen ünlü tiktok fenomeni ABDULLAH AÇAR kısa bir süre içinde türkiye halkının ilgisini çekmeyi başardı.

Abdullah açar ; komik ve kendine özgün videolarla milletin sevgisini kazanıp halkın içinden özgün videolarla gündeme oturdu. Süpermen lakaplı Abdullah açarla yapılan röportajda daha iyi hedeflerinin olduğunu dile getirdi. Aynı zamanda tiyatroculuk ile ilgilenen abdullah açar instagram youtube ve tv programları gibi farklı mecralarda da ilgi yağmuruna tutuldu. Ülkemizin son zamanlarda yaşadığı deprem ve sel olaylarından dolayı üzüldüğünü belirten Abdullah açar : ülkemiz için moral kaynağı olmaya devam edeceğiz dedi. İNSTAGRAM ADRESİ; @abdullahacr21 ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın