Op. Dr. Vahit Mutlu’dan Bayram Mesajı

Memorial Ataşehir Hastanesi Genel Cerrahi bölümünden Op. Dr. Vahit Mutlu; “Deprem felaketi nedeniyle büyük üzüntüler yaşadığımız ve yaralarımızı sarmaya çalıştığımız bu günlerde, Ramazan Bayramı’nın ülkemize umut, huzur, birlik, beraberlik ve mutluluk getirmesini temenni ederim.” notu ile ülke genelinde buruk geçen bayramı kutladı. Op. Dr. Vahit Mutlu Hakkında Obezite cerrahisi, onkolojik cerrahiler, pankreas ve safra kesesi […]

 Op. Dr. Vahit Mutlu’dan Bayram Mesajı

21.04.2023 - 17:53

Güncelleme : 21.04.2023 - 18:27

Memorial Ataşehir Hastanesi Genel Cerrahi bölümünden Op. Dr. Vahit Mutlu; “Deprem felaketi nedeniyle büyük üzüntüler yaşadığımız ve yaralarımızı sarmaya çalıştığımız bu günlerde, Ramazan Bayramı’nın ülkemize umut, huzur, birlik, beraberlik ve mutluluk getirmesini temenni ederim.” notu ile ülke genelinde buruk geçen bayramı kutladı.

Op. Dr. Vahit Mutlu Hakkında

Obezite cerrahisi, onkolojik cerrahiler, pankreas ve safra kesesi cerrahisi, minimal invaziv ve genel cerrahiler konusunda uzman Op. Dr. Vahit Mutlu; hastalarına yaklaşımı, tedavi ve operasyonlar sonrasındaki birebir ilgisi ile kısa sürede çalıştığı kurumlardaki hastalarının sevgisini kazandı. Uluslararası bir kaynak olan Recent Advances in Medicine and Health kitabında kendisine yer verilmesi ile ülkemizin gururu olarak başarı odaklı çıktığı yolda adından söz ettirmeye devam ediyor. Op. Dr. Vahit Mutlu, hayata yeniden başlamak, sağlıklı bir yaşama adım atmak isteyen onkoloji hastalarının tedavilerinde ve özellikle fazla kilo problemi olan hastalara uyguladığı son teknoloji mide balonu operasyonu sonrası ekibi ile birlikte sağlıkla kilo vermeyi sağlama sürecinde başarıları ile Türkiye ve dünyanın dört bir yanından tercih ediliyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın