Hasret Hurdacı

Hasret Hurdacı Hasret hurdacı, olarak firmamız yılların bizlere vermiş olduğu tecrübeler ile hurdacılık sektöründe büyümeye devam etmekteyiz. Bütün hurdalarınızı bizzat adresinizden teslim alarak oldukça yüksek ücret ödemekteyiz. Sizlerin de evlerinde veya bulunduğu yerlerde olan hurdalarınızı alarak sizlere hizmet vermeye 20 yıldır devam ediyoruz. Bulunduğunuz yerlerdeki hurdalarınızı sizler de satmak için yüksek fiyattan alan bir hurdacı […]

 Hasret Hurdacı

24.06.2022 - 18:32

Güncelleme : 24.06.2022 - 18:32

Hasret Hurdacı

Hasret hurdacı, olarak firmamız yılların bizlere vermiş olduğu tecrübeler ile hurdacılık sektöründe büyümeye devam etmekteyiz. Bütün hurdalarınızı bizzat adresinizden teslim alarak oldukça yüksek ücret ödemekteyiz. Sizlerin de evlerinde veya bulunduğu yerlerde olan hurdalarınızı alarak sizlere hizmet vermeye 20 yıldır devam ediyoruz. Bulunduğunuz yerlerdeki hurdalarınızı sizler de satmak için yüksek fiyattan alan bir hurdacı firması arıyorsanız Hasret Hurdacılık firmamız sizlere bu noktada hizmet vermekten gurur duymaktadır. Her türlü hurdalarınızı en yüksek fiyattan alım yapmamanız da ki neden ise geri dönüşüme sizleri teşvik ederek ülkemizin geleceğine katkıda bulunmaktır.

Demir hurdası, bakır hurdası, krom hurdası, nikel hurdası, çelik hurdası, kablo hurdası, talaş hurdası tel hurdası, kobalt hurdası, soyma bakır hurdası, kırkambar hurdası, levha hurdası, profil hurdası ve diğer tüm hurda çeşitleri için günün her saatinde firmamız Hasret Hurdacılık ile iletişime geçebilirsiniz.

Hasret Hurdacılık Hizmetleri

Geri dönüşüm ile tekrardan elde edilmesi oldukça pahalı olan hurdaların bu şekilde tekrardan kullanıma kazandırarak maliyetini ülkemize daha uygun fiyata getirmiş olmaktayız. Bu şekilde gerekli olan malzemelerin tekrardan kullanılması daha ekonomik ve daha basit hale gelmiş oluyor. İşte bu sayede ülkemiz adına sizlerin bütün hurdalarını geri dönüşüme kazandırmayı sağlıyoruz. Sizlerde Hasret hurdacı olarak firmamızı ziyarete gelip fiyatlar ve hizmetimiz hakkında bilgi almakla birlikte kar elde edebilirsiniz.

Bulunduğumuz ortamların temiz olması için ve kullanılan malzemelerin tekrardan geri dönüşüme kazandırılması ile mümkündür. Ülkemizde her yıl milyonlarca hurda geri dönüşüm ile kullanıma kazandırıyoruz. Bu sayede çevre temizliği ve sizlerin hurdalarınızı satarken gelir elde etmek için büyük adımlar atılmış oluyoruz. Sizlerin hizmetine çalışan firmamız bütün hurdalarınızı piyasaya göre oldukça yüksek fiyatlardan almaktayız. Üstelik hurdalarınızı almamızı ardından ödemelerinizi peşin ve nakit olarak gerçekleştirmektedir. Sizler de bunu bütün hizmetlerden yararlanmak ve firmamızdan hizmet almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizlere iletişim adreslerimizden ulaşmaktır. En yakın hurdacı firmamız sizlere haftanın her günü ve günümün her saatinde kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın