Ahşap Çiçeklik

Ahşap Çiçeklik Ahşap çiçeklik modelleri ilk üretildiği tarihten bu yana ortamlara şıklık katmasıyla bilinir. Bu yüzden en çok seçilen ürünlerimizden de biridir. Ahşap çiçeklik özellikleri arasında üstün estetik ve akustik özellikler taşımaktadır.  Geri dönüşüm özelliğine sahip, üretim ve uygulama açısından çevre kirliliği oluşturmayan doğaya uyumlu bir malzemedir. Ahşap malzemenin hafif olması, atölyede üretilen ahşap yapı […]

 Ahşap Çiçeklik

17.06.2022 - 12:55

Güncelleme : 17.06.2022 - 12:55

Ahşap Çiçeklik

Ahşap çiçeklik modelleri ilk üretildiği tarihten bu yana ortamlara şıklık katmasıyla bilinir. Bu yüzden en çok seçilen ürünlerimizden de biridir. Ahşap çiçeklik özellikleri arasında üstün estetik ve akustik özellikler taşımaktadır.  Geri dönüşüm özelliğine sahip, üretim ve uygulama açısından çevre kirliliği oluşturmayan doğaya uyumlu bir malzemedir. Ahşap malzemenin hafif olması, atölyede üretilen ahşap yapı elemanlarının şantiyeye ulaştırılmasını kolaylaştırmaktadır. Bu özelliklere de bakacak olursak ahşap çiçeklik sizin için ideal olacak en iyi modeldir.

Ahşap Saksı

Dekorasyonun en önemli parçalarından birisi olan saksı, ortama hoşluk katan ve adeta havasını değiştiren bir özelliğe sahiptir. Tercihinizi doğallıktan yana kullanmak isterseniz de, son zamanlarda üretimi artan ve oldukça tercih edilen ahşap saksı, değişik model ve renkleriyle dikkat çekicidir. Nefes alan ve her zevke hitap eden bu ürün çok kullanışlı diyebiliriz. Ev ve ofislerde küçük boyutlarını, bahçe ve site gibi alanlarda büyük boyutlarını düşünebiliriz. Çiçeklerin toprakla hayat bulduğunu düşünürsek, sağlıklı bir şekilde büyümelerini sağlamak için saksı seçimine dikkat etmeliyiz. Geri dönüşüme sahip ve doğayla uyumlu bir malzeme olan ahşap saksı, vakum emprenyeli ve çam keresteden imal edilir. Birçok açıdan kullanım kolaylığı sunan Ahşap saksı, dayanıklı bir ürün olduğu için oldukça tercih edilmekte.

Piknik Masası

Her ne kadar doğada piknik yapmanın tadı eşsiz olsa da oturacak bir yer bulmak çoğu zaman sıkıntı olabiliyor. İşte bizde tam bu nedenden dolayı pek çok kişinin piknik zevkini daha iyi hale getirebilmek için çeşitli ahşap piknik masası sağlıyoruz. Pek çok park ve bahçede görebileceğiniz bu piknik masaları sayesinde ailenizle ya da arkadaşlarınızla bir kafede oturup sohbet ediyormuş gibi piknik yapabilirsiniz. Ürünlerimizin doğa ile bir bütün içerisinde olabilmesi adına ahşap kullanımını daha uygun bularak ahşap piknik masası sizlere sunuyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın