Oyun Sunucu Kiralama (Half Life)

Oyun Sunucu Kiralama (Half Life) Bir half life oyun sunucusu satın aldıysanız sunucunuzu doldurmanız gerekir. Bununda çeşitli yöntemleri vardır.  Half Life Youtuber ve Twitch Editörleri ile İletişime Geçin Birçok oyuncu artık sunucuya katılmadan önce takip ettikleri yayıncının oynadığı sunucuyu izliyor. Yani half life oyun sunucunuzdaki oyuncu sayısını artırmak istiyorsanız editörler ile iletişime geçerek onları sunucunuza […]

 Oyun Sunucu Kiralama (Half Life)

07.05.2022 - 18:22

Güncelleme : 07.05.2022 - 18:22

Oyun Sunucu Kiralama (Half Life)

Bir half life oyun sunucusu satın aldıysanız sunucunuzu doldurmanız gerekir. Bununda çeşitli yöntemleri vardır.

 Half Life Youtuber ve Twitch Editörleri ile İletişime Geçin

Birçok oyuncu artık sunucuya katılmadan önce takip ettikleri yayıncının oynadığı sunucuyu izliyor. Yani half life oyun sunucunuzdaki oyuncu sayısını artırmak istiyorsanız editörler ile iletişime geçerek onları sunucunuza davet edebilirsiniz. Yayıncıları sunucunuza çekmenin en iyi yolu, canlı yayındayken ana bilgisayar adınız altında onlara  bağış yapmaktır. Bu şekilde yayıncının ve izleyicinin dikkatini çekeceksiniz. Netyougame sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Sunucunuza Video Kaydetme

Editörler internette çok sayıda half life videosu izler. Oyun sunucunuza güzel bir tanıtım videosu çekip internete yüklerseniz birçok kişi  videonuzu izleyip sunucunuz hakkında bilgi alabilir. Tanıtım videolarını sosyal ağlarda da kullanabilirsiniz. Netyougame sitesinden hizmet alabilirsiniz.

http://netyougame.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın