Diş implantı tedavisi nedir

Diş implantı tedavisi nedir  Diş implantı eksik dişlerin tedavisinde kullanılan en etkili yöntemlerden birisidir. Çene kemiğinin içerisine yerleştirilen titanyumdan yapılmış vidalara diş implantı adı verilmektedir. implantların üzerine diş protezi yerleştirilmesi ile tedavi süreci tamamlanmaktadır. Diş implantları diş yapısındaki kök görevini görmektedir. Bu nedenle kullanım rahatlığı ve uzun ömürlü olması nedeniyle en çok tercih edilen yöntemlerin […]

 Diş implantı tedavisi nedir

26.04.2022 - 8:16

Güncelleme : 26.04.2022 - 8:16

Diş implantı tedavisi nedir

 Diş implantı eksik dişlerin tedavisinde kullanılan en etkili yöntemlerden birisidir. Çene kemiğinin içerisine yerleştirilen titanyumdan yapılmış vidalara diş implantı adı verilmektedir. implantların üzerine diş protezi yerleştirilmesi ile tedavi süreci tamamlanmaktadır. Diş implantları diş yapısındaki kök görevini görmektedir. Bu nedenle kullanım rahatlığı ve uzun ömürlü olması nedeniyle en çok tercih edilen yöntemlerin başında gelmektedir. Doğal dişlerinize en yakın kalitede diş yaptırmak istiyorsanız bunun için öncelikli tercihiniz diş implantı tedavisi olmalıdır.

Diş implantı tedavisi için Dentway Diş Hekimim sitesine giriş yapabilirsiniz. İletişim bilgileri üzerinden randevu alabilirsiniz. Yapılacak olan bir ön muayene ile diş implantı tedavinizin süreci ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın