Sakarya Burak Uysal Psikolojik Terapi ve Hizmetleri

Sakarya Burak Uysal Psikolojik Terapi ve Hizmetleri Sakarya psikolog denildiğinde akıllara ilk gelen isimlerden biri olarak karşımıza Burak Uysal Psikolojik ve Danışmanlık merkezi gelmektedir. Çocukların ve ergenlerin psikolojik gelişimlerinin ve psikososyal davranışlarının incelendiği, ihtiyaç duyulan tedavi süreçlerinin gerçekleştirildiği bir ofisi oluşturmaktadır. Bu bağlamda Sakarya genelinde hizmet veren psikolojik danışmanlık merkezi ile irtibata geçerek siz de […]

 Sakarya Burak Uysal Psikolojik Terapi ve Hizmetleri

22.04.2022 - 18:52

Güncelleme : 22.04.2022 - 18:52

Sakarya Burak Uysal Psikolojik Terapi ve Hizmetleri

Sakarya psikolog denildiğinde akıllara ilk gelen isimlerden biri olarak karşımıza Burak Uysal Psikolojik ve Danışmanlık merkezi gelmektedir. Çocukların ve ergenlerin psikolojik gelişimlerinin ve psikososyal davranışlarının incelendiği, ihtiyaç duyulan tedavi süreçlerinin gerçekleştirildiği bir ofisi oluşturmaktadır. Bu bağlamda Sakarya genelinde hizmet veren psikolojik danışmanlık merkezi ile irtibata geçerek siz de çocuğunuz için hizmet alabilirsiniz.

Genel anlamda psikolojik terapi ve hizmetleri kapsamında Burak Uysal en donanımlı şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Çocuklarla güçlü bir iletişim sağlanarak olası durumlar tespit edilir, sonrasında ise bu konuda tekitler gerçekleştirilmektedir. Böylece çocuğunuz için en doğru  psikolojik danışmanlık desteğini ve terapi sürecini alabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın