Masa Ve Sandalyeler

Bar masaları normal masalara nazaran biraz daha yüksek olmaktadır. Genellikle yuvarlak olanlar tercih edilirler. Ancak dikdörtgen şeklinde olanları da mevcuttur. Ahşap olanlar hem dayanıklılık hem de daha şık durmaktadır. Dikdörtgen olan bar masası hem boyu yüksek hem de çok uzundur. Böylece birçok kişinin bir masa etrafında olmasını sağlamaktadır ve birçok sandalye de yanında durabilmektedir.  Bar […]

 Masa Ve Sandalyeler

06.11.2020 - 13:55

Güncelleme : 06.11.2020 - 13:55

Bar masaları normal masalara nazaran biraz daha yüksek olmaktadır. Genellikle yuvarlak olanlar tercih edilirler. Ancak dikdörtgen şeklinde olanları da mevcuttur. Ahşap olanlar hem dayanıklılık hem de daha şık durmaktadır. Dikdörtgen olan bar masası hem boyu yüksek hem de çok uzundur. Böylece birçok kişinin bir masa etrafında olmasını sağlamaktadır ve birçok sandalye de yanında durabilmektedir.

 Bar Sandalyesi

 Bar sandalyeleri normal sandalyelere göre yüksektir ancak bazı sandalyeleri de asansörlü yapıdadır. Birçok çeşitlilik gösteren bar sandalyesi plastik, ahşap gibi isteğe göre değişmektedir. Daha spor ya da vintage gibi çeşitleri modelleri bulunmaktadır. Renk skalası da oldukça fazladır. Rahat ve yüksek bir duruşa sahiptir. Kollusu, kolsuzu ve tabure gibi olanları oldukça geniş bir seçenek sunulmaktadır. İhtiyacınıza göre ve çeşitli seçenekler isterseniz internet adresimiz eportatif.com internet sitemizi bakabilirsiniz. Güvenle alışveriş yapabilir ve fikir edinebilirsiniz.

 Bilgisayar Masası

 Bilgisayar masaları genellikle çalışma masası gibi de tercih edilmektedir. Bilgisayar masası çekmeceli, bölmeli ya da düz masa şeklinde olabilmektedir. Genellikle masaüstü bilgisayarlar için oldukça kullanışlı bir masa türüdür. L şeklinde olanları ve seyyar bilgisayar masaları da mevcuttur. Bu şekilde işlerini kolaylaştırmak ve pratiklik açısından oldukça güzel, kullanışlı bir ürün olmaktadır. Çok büyük ya da çok küçük boy boy ürünleri ihtiyacınıza yönelik tercih edebilirsiniz. Kurulumları son derece basit olan bu masaları kendiniz de kolaylıkla kurabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın