İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Ulutaş Evden Evden Eve Nakliyat Firması oalrak; yıllardır sadece bu işi yapmaktayız. Dolayısı ile 66 yıllık süreç içinde İstanbul şehrine ve ilçelerine en az 50 ile 60 arasında defa gelmişliğimiz bulunmaktadır. İstanbul Evden Eve Nakliyat sekötürün, büyük metropol illere göre çok gerilerden takip ettiğini de farkındayız. Çogu zaman nakliyat işi halen doğu illerinin bir […]

 İstanbul Evden Eve Nakliyat

29.11.2019 - 20:23

Güncelleme : 29.11.2019 - 20:23İstanbul Ulutaş Evden Evden Eve Nakliyat Firması oalrak; yıllardır sadece bu işi yapmaktayız. Dolayısı ile 66 yıllık süreç içinde İstanbul şehrine ve ilçelerine en az 50 ile 60 arasında defa gelmişliğimiz bulunmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat sekötürün, büyük metropol illere göre çok gerilerden takip ettiğini de farkındayız. Çogu zaman nakliyat işi halen doğu illerinin bir çoğunda at arabaları ile veya ticari araç içinde taşınarak yapıldığının da farkındayız.

Amacımız; İstanbul ev taşıma firması olarak, uygun koşullarda, minumum kâr amacı güderek Evden Eve Nakliyat işini İstanbul şehrinde en üst seviyelere çıkarmak. Nakliyatçılar ile ilgili insanların kafasında var olan tabuları yıkmak istiyoruz.

Müşterilerimizden aldığımız dönütlerle, 66 yıldan bu yana doğru yolda olduğumuzu göstermektedir. Google haritalarında, özellikle istanbul gibi mega bir Şehire “İstanbul Evden Eve Nakliyat” yazdığınızda aramalarda ilk 3 sonucun içinde varsak nedeni 66 yıllık bilgi birikimimizden ve sizlerden aldığımız müşteri memnuniyetinden kaynaklandığının farkındayız.

İstanbul Evden Eve Nakliyatçılar içinde Ulutaş Nakliyat olarak var olmak istiyoruz. Biz her nakadar İstanbul ‘da birbirinden farklı 20 şubemiz olsada, Türkiye firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Yaptığımız yatırımlar ile öngeremediğimiz bu büyüme, bizim gibi vizyon sahibi firmaların yapabileceği bir yaklaşım olduğunun farkındayız.

İstanbul – İstanbul veya İstanbul – İstanbul arasında Evden Eve Nakliyat ihtiyacınız olduğunda en az 4 5 farklı firmadan ambaljlama teknikleri veya paketleme yöntemleri, sigorta işlemleri, fiyatlandırma, asansör kullanılıp kullanılmayacağı, maliyetler hakkında bilg aldıktan sonra sizi mutlaka Ulutaş Evden Eve Nakliyat fiyatları da teklif almanızı rica ediyoruz. Çünkü farkımızı ancak o firmaları aradıktan sonra anlayabilirsiniz.

Şehir içinde nakliyat hizmeti dahi almak isterseniz şayet bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü bu işlemlerin nasıl ve hangi maliyetlere yapıldığını ancak ve ancak kaliteli firmalar sizinle paylaşır. Firmamızın asla kimsenin ekmeğinde veya bütün işleri biz alalım diye bir amacı veya gayesi yoktur. İstanbul şehrinde Nakliyatçılık sektörünü yerlere düşüren kaytısız firmalara karşı dik ve eğitimli kişiler olarak karşı durabilmektir.

Biz kendimizden emin bir şekilde 66 yıldır yolumuza devam ediyoruz. Nedeni sizce de ortada değilmi? Misyon ve Vizyon sahibi sahibi firmalar yıllarca ancak ayaktakalabilir. Eşyalarınızın değerini ancak bizim gibi firmalar bilebilir. Kimileri için biliyoruz ki tek bir düğme bile değerlidir. Biz taşıdığımız iğnenin dahi size heabını verebilecek bir firmayız.

Ulutaş Nakliyat Türkiye yollarında. Biz sadece İstanbul’a hizmet vermiyoruz. Siz nerdeyseniz, bizde oradayız.
Bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi rica ederiz.YORUMLAR
Bir Yorum Yapın