Bayramda sahiller boş kaldı

Mersin’in Gülnar ilçesinde Kurban Bayramı’ın birinci gününde vatandaşlar bayram namazının ardından kesim alanlarına giderek kurbanlıklarını kesti. Rus çalışanların yoğun olarak yaşadığı Taşucu ve Kum Mahallesi’nde ise Ruslar boş kalan sahillerde güneşlenip denize girdi. Hava sıcaklığının 35 dereceye ulaştığı Taşucu’nda turizmciler sahillerin doluluk oranının yüzde yüzlere ulaşacağını tahmin ettiklerini bildirdi. İlgili Haber Zihinsel Sağlıkta Çığır Açan […]

 Bayramda sahiller boş kaldı

09.07.2022 - 17:29

Güncelleme : 09.07.2022 - 17:29

Mersin’in Gülnar ilçesinde Kurban Bayramı’ın birinci gününde vatandaşlar bayram namazının ardından kesim alanlarına giderek kurbanlıklarını kesti.

Rus çalışanların yoğun olarak yaşadığı Taşucu ve Kum Mahallesi’nde ise Ruslar boş kalan sahillerde güneşlenip denize girdi.

Hava sıcaklığının 35 dereceye ulaştığı Taşucu’nda turizmciler sahillerin doluluk oranının yüzde yüzlere ulaşacağını tahmin ettiklerini bildirdi.

Taşucu’nda otellerde yüzde 100 doluluk oranının olduğunu belirten turizmci Ferdi Çırak, “Tüm Türkiye kurban talaşına düşerken, Akkuyu’da çalışan Ruslar denizin ve güneşin tadını çıkarıyor. Öğleden sonra sahilin ve denizin kalabalık olacağını tahmin ediyoruz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın