Instagram engel kaldırma nasıl yapılır 

Instagram engel kaldırma nasıl yapılır  Instagram’da engellemiş olduğunuz bir hesap varsa ve bu hesabı yeniden aktif hale getirmek istiyorsanız bunun için oldukça basit birkaç aşamadan oluşan işlemleri yapmanız yeterli olacaktır. Bir Instagram hesabını engellediğinizde bu hesaba ait sayfaya giriş yapabilir ancak engelli hesap uyarısı ile birlikte hesap detaylarını göremezsiniz. Instagram engel kaldırma için öncelikli olarak […]

 Instagram engel kaldırma nasıl yapılır 

11.05.2022 - 8:39

Güncelleme : 11.05.2022 - 8:40

Instagram engel kaldırma nasıl yapılır 

Instagram’da engellemiş olduğunuz bir hesap varsa ve bu hesabı yeniden aktif hale getirmek istiyorsanız bunun için oldukça basit birkaç aşamadan oluşan işlemleri yapmanız yeterli olacaktır. Bir Instagram hesabını engellediğinizde bu hesaba ait sayfaya giriş yapabilir ancak engelli hesap uyarısı ile birlikte hesap detaylarını göremezsiniz. Instagram engel kaldırma için öncelikli olarak engellediğiniz hesaba giriş yapmanız gerekecektir. Bu bölümde takip et butonu yerine Engellemeyi kaldır yazısı ile karşılaşacaksınız. Bu butona tıkladığınızda daha önce engellemiş olduğunuz hesabın engeli kalkacaktır.

Instagram engel kaldırma konusunda daha geniş bir bilgilendirme için AX Medya sitesine giriş yapabilir ve en el kaldırma hakkında merak ettiğiniz detayları buradan öğrenebilirsiniz.  

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın