ONSRA KİMDİR ? AHMET BATUHAN DAVULCU KİMDİR ? ONSRA KİM ?

ONSRA adıyla bilinen Müzisyen Ahmet Batuhan DAVULCU, 10 Aralık 1998 İstanbul doğumlu Aslen Edirneli Prodüktör, Türk rap müziği sanatçısı ve Reklam Danışmanıdır. Küçük yaşlarından yana Türkçe Rap ve elektronik müzik üreticisi olan ONSRA, öte yandan Ödüllü Radyo, Reklam Medya şirketi Müzikonair bünyesinde Reklam Danışmanı olarak son dönemde başarılı bir çok çalışmanın altına imzasını atmıştır. 11 […]

 ONSRA KİMDİR ? AHMET BATUHAN DAVULCU KİMDİR ? ONSRA KİM ?

26.10.2021 - 12:35

Güncelleme : 26.10.2021 - 12:35

ONSRA adıyla bilinen Müzisyen Ahmet Batuhan DAVULCU, 10 Aralık 1998 İstanbul doğumlu Aslen Edirneli Prodüktör, Türk rap müziği sanatçısı ve Reklam Danışmanıdır.

Küçük yaşlarından yana Türkçe Rap ve elektronik müzik üreticisi olan ONSRA, öte yandan Ödüllü Radyo, Reklam Medya şirketi Müzikonair bünyesinde Reklam Danışmanı olarak son dönemde başarılı bir çok çalışmanın altına imzasını atmıştır. 11 yaşında ilk kez mikrofon karşısına geçen Sanatçı, Günümüzde Trapsoul ve R&B tarzları ile daha geniş kitlelerin dikkatini çekmeye devam etmekte.  2021 yılında Doğan Müzik Company ve Müzikonair gibi büyük şirketler içinde başarılı çalışmalara imza atmış, Söz müziği kendine ait olan sayısız Single ve Aranje çalışması ile günden güne Türkçe rap piyasasında adından söz ettirmektedir. Sanatçı reklam danışmanı olarak;
“Toprak Kardeşler, Ayben, İçyüz ve Emre Eroglan” gibi büyük isimlerin çalışmalarına PR desteği sağlamıştır.

Bugünlerde Müzik haber, Radyo ve Sosyal İçerik Platformu olan Reklam şirketi Müzikonair bünyesinde ve bireysel olarak Medya PR çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

2021 Ağustos ayında yayınladığı “Yarın Yok” adlı çalışması ile kısa sürede 300.000 dinlenmeye ulaşmıştır. Başarılı sanatçı İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde yaşamını sürdükmektedir.

Resmi Kişisel Web Sitesi; www.onsra34.com

Resmi Sanatçı Youtube Kanalı; https://www.youtube.com/onsra34

Resmi Spotify SanatçıProfili; https://open.spotify.com/artist/5LJZJD6GKielANn0PeA1F9?si=k41CpKCRSqewnl292pyrVg

İnstagram adresi;
https://www.instagram.com/onsra34

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın