Akçayel Özel Dedektif Bürosu

Şirket Akçayel Özel Dedektif Bürosu 2008 yılında İstanbul’ da dedektiflik hizmetleri vermek adına kuruldu. Bugünlere kadar hizmet kalitesini her geçen gün arttıran şirket Türkiye’de ve yurtdışında kapsamlı çalışmalar yaparak aklınıza takılan her türlü belirsizliği aydınlığa çıkartmakta sizlere çözüm ortaklığı sunuyor. Müşteri memnuniyetinde % 100 başarı elde etmeyi hedefleyen şirket, günümüz ekonomik şartlarına ayak uydurup müşterilerine […]

 Akçayel Özel Dedektif Bürosu

17.07.2021 - 18:09

Güncelleme : 17.07.2021 - 18:09

Şirket Akçayel Özel Dedektif Bürosu 2008 yılında İstanbul’ da dedektiflik hizmetleri vermek adına kuruldu. Bugünlere kadar hizmet kalitesini her geçen gün arttıran şirket Türkiye’de ve yurtdışında kapsamlı çalışmalar yaparak aklınıza takılan her türlü belirsizliği aydınlığa çıkartmakta sizlere çözüm ortaklığı sunuyor. Müşteri memnuniyetinde % 100 başarı elde etmeyi hedefleyen şirket, günümüz ekonomik şartlarına ayak uydurup müşterilerine uygun fiyatlı hizmet verirken kaliteden de asla şaşmıyor. Büronun hizmetlerine https://dedektif.gen.tr web adresinden ulaşabilirsiniz.

Uzman ve kalabalık kadrosu sayesinde alacağınız hizmeti en hızlı şekilde gerçekleştirerek sizleri zaman kaybından kurtarıyor bir an önce çözüme kavuşmanızı sağlıyor. Tüm bunları yaparken mahremiyetinize çok önem veriyor. Müşterilerinin en yakınlarıyla bile paylaşamadığı bilgileri şirketle paylaşıyor ve bu bilgiler asla üçüncü şahıslara yansımıyor.

Bugün özel dedektif bürosu dendiğinde akla ilk gelen şirket olması müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesine ve müşteri ile şirket arasındaki güven ilişkisine borçludur. Detaylı bilgi https://dedektif.gen.tr/ozel-dedektif.html web adresinde mevcuttur.

Özel Dedektif Bürosu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Artan sosyal medya kullanımı ve insanlara ulaşabilmenin kolaylığı ile piyasada yararlı firmalar kadar dolandırıcılarda türemektedir. Her meslek grubunda olduğu gibi dedektiflikte de kolay yoldan para kazanmak için mağdurlarla bir araya gelerek onların duygusal boşluklarından yararlanmak isteyen kimseler bulunur. Bu sebeple dedektiflik hizmeti alırken çok dikkat etmek ve iyi seçim yapmak gerekir. İnsanlar belirsizliklerden kurtulmak isterken şantajcılarla veya para avcılarıyla uğraşmak durumunda kalabilir. Özel dedektif bürosu seçerken değerlendirilmesi gereken kriterlerden kısaca bahsedelim;

İlk dikkat etmeniz gereken husus özel dedektif bürosu bir yasal işletmedir. Her yasal işletme gibi vergi levhası ve sabit bir adresi olmalıdır. Ayrıca her yasal işletme gibi faturalı hizmet vermek zorundadır. Çalışacağınız firmayı seçerken dışarıda buluşmayı kabul etmemelisiniz ve mutlaka vergi levhalarında belirtilmiş adreslerinde görüşmeyi talep etmelisiniz, hizmet sonunda faturanızı mutlaka almalısınız.

Bir diğer husus; taraflar arasında imzalanacak sözleşmedir. Sözleşmede mutlaka yapılacak iş, hizmetin kaç günde verileceği, ücret ve gizliliğin korunacağına dair net açıklamalar bulunmalıdır.

Özel Dedektif Bürosu Ücretleri Nasıl?

Özel dedektif tutmadan önce araştırılan en büyük konulardan biri de dedektif fiyatlarıdır. Verilecek hizmet ve hizmetin süresi kişiden kişiye farklılık gösterdiği için sabit bir rakam belirtmek mümkün değildir. Sabit rakam belirten firmalardan uzak durmak gerekir çünkü fiyatı belirleyen kriterler olmaksızın net rakam söyleyenler genelde hizmet konusunda yetersiz kalan firmalardır.

Özel dedektif bürosu hizmet ücreti; takip süresi, takip edilecek şahsın mesleği, sosyal yaşantısı ve eğer araç/motor kullanıyorsa bu aracın model marka ve motor gücüne bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Akçayel özel dedektif bürosu, sizlere kriterler doğrusunda en ekonomik hizmeti vereceğinin teyidini veriyor ve her türlü kafa karışıklığınızı aydınlığa çıkarmak adına sizleri ofislerine beklemektedir. Detaylı bilgiye https://dedektif.gen.tr/dedektif-istanbul.html web adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın