DUNYA

Günümüz Oyunu Pubg Mobile


Günümüzde en çok oynanılan oyunlar arasında yer alan pubg Mobile, kısa zamanda oyuncuların beğenisini topladı. Oyun severlerin çabuk seviye atlamak için yaptıkları hileler, pubg mobile hileleri de bulunuyor.

Sitemiz tarafından sizlere güvenilir hizmet vermek anlayışımız. Sizlere hiç bir zahmet vermeden, kolay hileler yapmak bizim anlayışımız. Yasal olarak hizmet veren sitemiz, No Recoil macro hilesi ile çalışıyoruz. Pubg hile satın al ile tüm bu işlrmlrti gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemiz sizler için bu süreci özen ile yapılan, hilenin sorunsuz uygulanması için büyük çaba sarf ediyor. Pubg mobile’ın ilk çıktığı günden bu yana size hizmet veren sitemiz şuana kadar bir sorun yaşamadı.

Sitemizde sandık açma hilesi, silah hilesi seviye atlama hilesi gibi seçenekler bulunuyor. Dilediğiniz hileyi seçip uygulayabilirsiniz. Hilenin çalışacağına emin olabilirsiniz.

Apex Legends Hile

Oldukça popüler olan Apex Legends, her seviyesinde farklı bir macera kattı. Dolayısıyla oyuncular gelecek seviyeyi merak etmeye başladı. Apex Legends oynayanların yaptıkları hileler, her zaman işe yaramıyor.

Sitemiz tarafından hizmet verilen Apex Legends hile oyunu şuana kadar kötü yoruma maruz kalmadı. Yasal olarak çalışan sitemizden, güvenle Apex Legends hile satın al işlemini yapabilirsiniz.Son derece yasal olarak çalışan sitemizde müşteri memnuniyeti oldukça önemli.

Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Ortalama sistem gereksinimi olan bir bilgisayar ile ve ortalama bir internet bağlantısı ile oyun oynanabiliyor.

Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7

CPU: İntel Core İ3-6300 3.8 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Dört Çekirdekli İşlemci

RAM: 6 GB

EKRAN KARTI: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7730

EKRAN KARTI RAM: 1 GB

SABİT SÜRÜCÜ: Minimum 22 GB boş alan

Oyunu 60 FPS İle Oynamak İsteyenler İçin Önerilen Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7

CPU: Intel İ5 3570K veya Eşdeğeri

RAM: 8 GB

GPU: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290

GPU RAM: 8 GB

Sabit Sürücü: Minimum 22 GB Boş Alan

Sitemiz sizlere sorunsuz hizmet verebilmek için 7/24 çalışıyor, fikirlerinizi önemsiyor. Oyunun popüler olduğu günden beri hizmet veren oyunumuza, şuana kadar kötü yorum yapılmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı